Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aynı doktor yine darp edildi

Gaziantep’te daha önce bir hasta yakını tarafından darp edilen doktor bu defa eşi trafik kazasında yaralanan ve aynı hastanede çalışan bir sağlık çalışanı tarafından darp edildiği iddia edildi.

1 Haziran 2015 tarihinde tüm Türkiye'de Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde görev yapan Op. Dr. Kamil Furtun'a düzenlenen silahlı saldırı protesto edilirken Gaziantep Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi acilinde görevli Doktor Alişan Göçer, hasta yakını tarafından darp edildi. Tüm Türkiye'nin sağlık çalışanlarına şiddeti kınadığı bir günde yaşanan bu olay herkesin tepkisini çekmişti.
AYNI DOKTOR BU DEFA SAĞLIK ÇALIŞANI TARAFINDAN DARP EDİLDİ
Aynı doktor bu defa eşi trafik kazasında yaralanan ve aynı hastanede çalışan bir sağlık çalışanı tarafından darp edildi.
Vatan Mahallesi Fikripaşa Caddesi üzerinde trafik kazası geçiren Aslıhan Y.'yi (59), ambulansla Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kazayı duyan ve aynı hastanede taşeron işçi olarak çalışan eşi Kemal Y. ile yakınları, hastaneye akın etti.
Kemal Y. ile yakınları, hastanede çalışan bir doktorla tartıştı. Doktor arkadaşı ile hasta yakınları arasındaki gerginliği yatıştırmaya çalışan Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi acil servisinde görevli Doktor Alişan Göçer, hasta yakınları tarafından darp edildi. Vücudunun çeşitli yerlerine darbe alan doktor yaralandı. Yaralı doktor, diğer doktor arkadaşları tarafından tedavi altına alınırken hasta yakınları ise polis tarafından gözaltına alındı.
DOKTORLAR BAZI HASTALARI KABUL ETMEDİ
Arkadaşlarının darp edilmesine tepki gösteren doktorların saat 18.00'dan itibaren Dr. Ersin Arslan Devlet Hastanesi aciline durumu çok acil olan hastaların dışında hasta kabul etmediği ve il genelindeki başka hastanelere yönlendirildiği iddia edildi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Aynı doktor yine darp edildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN