Bal çalan hırsızı böyle kovaladı

İstanbul Şişli’de bir markette bal çalan hırsız, güvenlik kameralarına yakalandı. Market çalışanın sopayla kovaladığı hırsız kayıplara karıştı.

Olay dün akşam saatlerinde Şişli Mahmut Şevket Mahallesindeki bir markette meydana geldi. Markete müşteri kılığında giren bir şahsın şüpheli hareketleri market çalışanlarının dikkatini çekti. Market içerisinde gezerek dikkat dağıtmaya çalışan şüpheli şahıs çalışanların yoğun olduğu bir esnada raflarda bulunan bir miktar balı koynuna soktu. Güvenlik kameralarına yakalandığını fark etmeyen şahıs daha sonra marketten çıktı. Güvenlik kameralarından yaşanan hırsızlığı gören market çalışanı eline aldığı sopayla şüpheli şahsı kovalamaya başladı. Market çalışanına bıçak çektiği iddia edilen şahıs kayıplara karıştı.
Yaşanan hırsızlık olayına şahit olan market çalışanı Sercan Alkan, "Markette etrafı kolaçan ediyordu. Raftaki balları alıp kaçtı. O esnada ben ofis içerisinde kameralara bakıyordum. Durumu fark ettim. Gidip müdahale etmek istedim ancak bana bıçak tarzı bir şey çıkarttı. Ardından kaçıp uzaklaştı'' ifadelerini kullandı. Yaşanan olayın ardından market sahibi polise başvurdu. Güvenlik kameralarını inceleyen polis şahsın yakalanması için çalışma başlattı.
HIRSIZLIK ANI KAMERADA
Şüpheli şahsın balları çalması ve market çalışanının sopayla kovalaması saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde markete giren şüpheli şahsın bir süre etrafı kolaçan ettiği görülüyor. Çalışanların yoğun olduğu bir anda hırsızın, rafta duran balları montunun içerisine sakladığı görülüyor. Rahat tavırları ile dikkat çeken hırsızın daha sonra marketten çıktığı görülüyor. Olayı fark eden market çalışanın hırsızı kovalaması da kameralara yansıyor. Market çalışanının elinde bir sopayla hırsızın peşinden gittiği görülüyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Bal çalan hırsızı böyle kovaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN