Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Balık tutan kardan adam

Kars’ta hafta sonunu Kars Çayı’nda, kar altında balık tutarak geçirmek isteyen vatandaş, kendisine eşlik etmesi için kardan adam yaptı. Yaptığı kardan ile birlikte balık tutarak eğlendi.

Kars'ta etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, olumsuzluktan etkilenmeyen bir vatandaş ise hafta sonunu değerlendirmek üzere balığa gitti. Arabasıyla birlikte geldiği Kars Çayı'nda balık tutan Serkan Erkoç, bir müddet sonra yalnızlıktan canı sıkıldı. Canı sıkılan Erkoç, daha sonra oyalanmak üzere kardan adam yaptı.
Uzun uğraşlar sonra yaptığı kardan adamın eline olta tutuşturan Erkoç, kendisine eşlik eden kardan adam ile birlikte balık tutarak eğlendi.
"DEĞİŞİKLİK OLSUN İSTEDİM"
Arkadaşlarıyla birlikte sık sık balık tutmak üzere Kars Çayına geldiğini ifade eden Erkoç, havanın karlı olmasını fırsat bilerek balığa geldiğini söyledi.
Erkoç, "Evet kardan adam yaptım kendime, balık tutmaya çalışıyoruz. Bir tane de tuttuk hatta, hafta sonu olduğu için burayı tercih ettim. Günümü burada geçirmeye çalışıyorum. Dün çok yoğun bir kar yağışı oldu. Burasının da böyle olacağını tahmin ediyordum. Bu güzelliği yaşamak için geldim buraya, tadına da varıyorum" dedi.
"ORTAM GÜZEL DOĞA GÜZEL!"
Ortamın ve doğanın çok güzel olduğunu belirten Serkan Erkoç, "Gördüğünüz gibi ortam güzel, doğa güzel, herkese tavsiye ederim. Hafta sonlarını böyle güzel yerlerde, açık alanlarda bol oksijenli yerlerde geçirsinler. En azından kahve köşelerinden iyidir. Arkadaşımda bana eşlik ediyor sağ olsun, teşekkür ederiz. Balık tutmaya devam edeceğiz. Ve bu günümüzde böyle tatlı bir şekilde geçirmeye çalışacağız" diye konuştu.
Canı sıkıldığı ve kendine eşlik etmesi yaptığı kardan adam ile balık tutan Serkan Erkoç, ilk balığın kardan adamın oltasına düştüğünü kaydetti. Erkoç, kristal kar üzerinde mangal yaktı. Semaver çayı demledi. Erkoç'un kardan adam ile balık tuttuğunu gören vatandaşlar ise bir süre şaşkınlıklarını gizleyemediler. Erkoç, tuttuğu balıklarla birlikte daha sonra bölgeden ayrıldı. Serkan Erkoç, kardan adam ile selfie yapmayı da ihmal etmedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Balık tutan kardan adam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN