Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başıboş pitbull dehşeti

Çanakkale’de bir ağaca bağlanıp terk edilen pitbull kırması köpek zincirini koparınca şehri birbirine kattı. Çanakkale caddelerinde koşturan pitbull sahipli bir başka pitbull'a saldırınca dehşet görüntüleri yaşandı.

AĞACA BAĞLANIP TERK EDİLEN PİTBULL ZİNCİRİNİ KOPARINCA ŞEHRİ BİRBİRİNE KATTI

Çanakkale'de yürüyüş için sahibiyle sokağa çıkan pitbull kırması köpek sahibin tarafından bir ağaca zincirlendi. Zinciri koparan köpek sahibinin bir anlık dalgınlığından faydalanıp kaçtı, serbest kalınca cadde üzerinde sağa sola koşmaya başlayan köpek yürüyüş yapan vatandaşların üzerine doğru koşunca panik yaşandı. Defalarca cadde üzerine çıkarak koşan köpek sürücülere de zor anlar yaşattı.


Bir başka pitbull'a saldırdı iki kişi ayıramadı
Başıboş köpeğin cadde üzerine koşuşturduğu sırada bir genç tasmasıyla gezdirdiği pitbull'u ile caddenin diğer ucundan göründü. Diğer pitbull'u görünce onların üzerine doğru hızla koşmaya başlayan başıboş köpek sahibinin elindeki pitbull'a hışımla saldırdı. Köpeklerin boğuşması çevredeki vatandaşlar tarafından korkuyla izlendi. Köpekleri ayıramayan genç yardım istedi. Bir başka kişininde tekmeyle müdahale etmesinin ardından köpekler ayrıldı. Vatandaşlar tarafından uzaklaştırılan başıboş pitbull kaçarak ortalıktan kayboldu

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Başıboş pitbull dehşeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN