Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bebek can derdinde dedesi fotoğraf!

Zonguldak’ta 15 günlük bebek ambulans helikopterle İstanbul'a sevk edildi. Yolculamaya gelenler arasında bulunan dede Muzaffer Sefercik'in ambulansla hatıra fotoğrafı çektirmesi ise dikkat çekti.

Zonguldak'ta, kalp damarlarında bozukluk saptanan 15 günlük bebek ambulans helikopterle İstanbul Medipol Hastanesi'ne sevk edildi.
Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde 6 buçuk aylık olarak erken doğumla dünyaya gelen Yunus Emre Sefercik adlı bebekte, kalp damarlarında sorun olması nedeniyle hava Ambulansı ile İstanbul'a sevk edildi. Sağlık Bakanlığı'ndan talep edilen ambulans helikopter, Zonguldak Kemal Köksal Stadı'na indi. Ambulansla hastaneden alınan bebek, helikoptere nakledildi. Yunus Emre Sefercik adlı bebek, İstanbul'a götürüldü. İstanbul Medipol üniversitesi hastanesine hava ambulansı ile giden Yunus Emre Sefercik'i yolcu etmeye Dede Muzaffer Sefercik, Anne Burcu Sefercik ve Baba İhsan Sefercik geldi.
HAVA AMBULASI İLE DEDE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ
İstanbul Medipol Hastanesine Sevk edilen 15 Günlük Yusuf Sefercik'in Dedesi Muzaffer Sefercik, içinde bulunduğu sağlık Bakanlığı hava ambulansı ile fotoğraf çektirdi. Hatıra olarak fotoğraf çektirdiğini ifade eden dede Muzaffer Sefercik, "Hatıra olsun diye çektirdim. 61 yaşına geldik. Bu daha yeni bebek bakarsın sağ olur ilerde büyük babamda gelmiş benim ambulansımın başına der gelir mezarımızın başında dua okur" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Bebek can derdinde dedesi fotoğraf!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN