Bu kafe polis ve askere ücretsiz

Sivas’ta kafe işletmecisi Kerim Uslu, kafesine gelen polis ve askerden hesap almayarak ücretsiz hizmet veriyor.

Son günlerde yaşanan terör olaylarına tepki göstermek ve polis ile askere destek olmak için Sivaslı bir esnaf sahip olduğu kafeye gelen polis ve askerlerden hesap almıyor. Tarihi Taşhan'da hizmet veren işletmeci Kerim Uslu," Son yaşanan olaylarda polisimize ve askerimize destek vermek adına bir kampanya başlattık. Kampanyamızın içeriğinde polis ve askerimiz bizim için ne kadar ciddi bir fedakarlık yapıp canını yok sayıyorsa bizde onların yanında olduğumuzu maddi, manevi her türlüğü desteği verdiğimizi ispatlamak adına polis ve askere işletmemizden ücret almayarak hizmet etmekteyiz. Süreç devam ettiği müddetçe bizde kampanyamızı devam ettireceğiz. Kampanyamızın içeriğinde hiçbir sınırlama yok. Polis ve askerimiz işletmemizin verdiği hizmetin tamamından sınırsız faydalanabilirler.
"ONLAR CANINI BİZİM İÇİN YOK SAYIYOR"
Vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını söyleyen Uslu," Bu çok keyif verici biz keyif alıyoruz. Müşterilerimiz durumdan memnun asıl amacımız polisi ve askeri motive etmektir. Ciddi övgüler aldık bizim desteğimizi arkalarında görmekten keyif aldılar. Bizde onların bu işten keyif almalarından keyif alıyoruz gayet mutluyuz." diye konuştu.
Ücretsiz hizmet verdikleri için yapacakları harcamaların hesabını yapmadıklarını ifade eden Uslu hiçbir sınır tanımadan kampanyaya devam edeceklerini belirtti. Kafeye gelen müşterilerden Bilal Albayrak ise, "Ülkemizde son günlerde yaşanan olaylar doğal olarak hepimizi üzüyor. Bizde sinirleniyoruz ama böylesi faaliyetlerin gelişmesi çok hoş, çok da güzel mekan sahibini tebrik ediyorum. "dedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu kafe polis ve askere ücretsiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN