Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burak Yılmaz'dan Arda'ya cevap geldi

ALS hastalığına dikkat çekmek amacıyla başından aşağıya bir kova soğuk su dökme ve başkasına meydan okuma etkinliğine Arda Turan da katılmıştı. Yıldız oyuncu videoda yaptığı konuşmada çok yakın arkadaşı olan Burak Yılmaz'a da meydan okumuştu. Arda Turan'ın bu çağrısı da cevapsız kalmadı. Galatasaray'ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz kısa bir süre sonra kişisel Instagram hesabından yayınladığı videoda ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağıya bir kova soğuk su döktü. Burak Yılmaz ayrıca takım arkadaşları Selçuk İnan, Emre Çolak ve Yekta Kurtuluş'a da meydan okudu.

ALS hastalığına dikkat çekmek amacıyla başından aşağıya bir kova soğuk su dökme ve başkasına meydan okuma etkinliğine Arda Turan da katılmıştı. Yıldız oyuncu videoda yaptığı konuşmada çok yakın arkadaşı olan Burak Yılmaz'a da meydan okumuştu.

Arda Turan'ın bu çağrısı da cevapsız kalmadı. Galatasaray'ın golcü oyuncusu Burak Yılmaz kısa bir süre sonra kişisel Instagram hesabından yayınladığı videoda ALS hastalığına dikkat çekmek için başından aşağıya bir kova soğuk su döktü. Burak Yılmaz ayrıca takım arkadaşları Selçuk İnan, Emre Çolak ve Yekta Kurtuluş'a da meydan okudu.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Burak Yılmaz'dan Arda'ya cevap geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN