Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çalıştığı bankaya hacize geldi

Adana’da özel bir bankadan alacağı 37 bin TL’yi tahsil edemeyen Mahmut Celal Demir, bankaya haciz kararı çıkarttı. Haciz için icra memurunun bankaya gelmesi üzerine Demir’in parası hemen ödendi.

Osmaniye'de bir bankada çalışan Mahmut Celal Demir, iddiaya göre 2006 yılında haksız bir şekilde işten çıkarıldı. Demir, avukat İbrahim Kuran aracılığıyla banka aleyhinde dava açtı. Demir'in iki yıl süren davayı kazanmasına rağmen hak ettiği tazminat kendisine ödenmedi. Bu sırada icra işlemleri de başlatıldı. Ancak bu süreçte de banka Demir'e herhangi bir para ödemedi.
Mahmut Celal Demir'in bankadan alacağı olan 37 bin liranın yasal süre içerisinde de ödenmemesi sebebiyle haciz kararı çıkartıldı. Avukat İbrahim Kuran'ın katibi Ferru Aladağ bugün icra memuru eşliğinde bankanın Adana Şubesi'ne gitti. Banka görevlileriyle yapılan görüşmenin ardından 37 bin TL, haciz masraflarıyla birlikte nakit olarak katip Ferru Aladağ'a ödendi. Aladağ, paranın kendilerine ödenmemesi halinde şubede bulunan eşyaları almak zorunda kalacaklarını söyledi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Çalıştığı bankaya hacize geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN