Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çalıştığı fırını böyle soyuyormuş

Sişli’de çalıştığı fırından para çalan bir kişi, güvenlik kameralarına yakalandı. Olay kasada sürekli açık oluşmasından şüphelenen fırın sahibinin güvenlik kameralarını incelemesiyle ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre T.S. adlı şahıs, bir fırında kasadan sorumlu olarak çalışmaya başladı. Temmuz ayı itibarıyla hesaplarda sürekli açık oluştuğunu gören işyeri sahipleri, güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Görüntüleri inceleyince şoka uğrayan fırın sahipleri T.S. adlı çalışanın sürekli para aldığını gördü.
Fırının güvenlik kameralarına yansıyan olayda T.S. adlı çalışan farklı tarihlerde kasadan bazen günde 2-3 defa bazen ise günde 1 defa para alıyor. Ekmek almaya gelen müşterilerden ekmek parasını alan çalışan. parayı kasaya koyarken el çabukluğuyla kasada bulunan kağıt paralardan bir tanesini cebine atıyor. Bazen günde 1 defa kasadan bu şekilde para alan şahıs bazen ise günde 2 veya 3 defa para alıyor. Müşteriden aldığı bozuk parayı kasaya koyan çalışan her defasında kimseye belli etmeden 50 veya 100 liralık kağıt paraları cebine indiriyor.
İşyeri sahibi, yaşanan hırsızlık sonrasında işine son verdiği çalışanı hakkında suç duyurusunda da bulundu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Çalıştığı fırını böyle soyuyormuş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN