CHP Adana İl Başkanlığı'ndaki arbede kamerada

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın beraberindeki kalabalık grupla il yönetim kurul toplantısını bastığı iddia edilen güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

CHP Adana İl Başkanı Gökhan Yağ, dün il binasında yaptıkları toplantının CHP Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve beraberindeki 150-200 kadar belediye personeli tarafından basıldığını iddia edip "Çukurova ilçemizin hafta sonu yapmış olduğu delege seçimlerine ilişkin itirazlar da gündeme alınacaktı. Ne yazık ki toplantımızı gerçekleştiremedik. CHP gibi demokrasiyi savunan, içselleştirmiş, ön seçim yapan, delegelerini sandıkla belirleyen bir parti açısından hiç hoş olmayan bir tablo ile karşılaştık" ifadelerini kullanmıştı.
Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ise toplantıyı bastığı iddialarına ilişkin ise, "Ben toplantıya girmedim. Orada bir arkadaş ile işim vardı. Hiçbir şekilde söz konusu olamaz. Partiye ben hayatımı vermişim. Bizim tarzımız da bu değil. Sadece bir arkadaşımızla acil işimiz vardı. '2 saniye gelir misin' dedik. Yaptığımız bu" demişti.
Başkan Zeydan Karalar'ın CHP İl Binası'na girişi güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, beraberinde kalabalık bir grupla parti binasına giren Karalar'ın, koluna giren İl Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Dalkıran tarafından binadan çıkarıldığı görüldü. CHP Adana İl Başkanı Gökhan Yağ'ın da kalabalık gruba bağırarak binadan çıkmalarını sağladığı anlaşıldı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP Adana İl Başkanlığı'ndaki arbede kamerada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN