Çocukların otoyol köprüsünden tehlikeli atlayışı

Hava sıcaklıklarının 50 - 55 dereceye kadar yükseldiği Adana'da serinlemek için 4 metrelik otoyol köprüsünden nehre atlayan çocuklar ölüme davetiye çıkarıyor.

Türkiye'yi etkisi altına alan sıcak hava Adana'da da etkisini devam ettiriyor. Son 57 yılın en sıcak günlerini yaşayan Adana'da bazı gençler serinlemek için ilginç bir o kadar da tehlikeli yöntemler buluyor. Hava sıcaklığının nem ile birlikte 50 dereceyi aştığı Adana'da yayla ya da denize gidemeyen gençler şehri ortadan ikiye ayıran Seyhan Nehri'ne girerek serinlemeye çalışıyor. Bazı vatandaşlar nehrin kıyısında suya girerek serinlerken bazıları da ölümüne serinlemeyi seçiyor. Nehrin üzerinden geçen otoyol köprüsüne çıkan gençler yaklaşık 4 metre yükseklikten ölümüne nehre atlıyor.
Tehlikeye aldırış etmeden kendilerini nehrin serin sularına bırakan gençler sakat kalmaktan ya da boğulmaktan hiç çekinmiyor. Serinlemek isteyen bazı gençler ise ağaçtan nehre atlıyor. Gençlerin tehlikeli atlayışı etraftaki vatandaşların şaşkın bakışları arasında sık sık devam ediyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocukların otoyol köprüsünden tehlikeli atlayışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN