Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çöplükteki parçalanmış kadın cesedinin kimliği belli oldu

İstanbul Şile’de çöp döküm sahasında bulunan ceset parçalarının 10 gündür kendisinden haber alınamayan 35 yaşındaki Güneş Kanak isimli bir kadına ait olduğu belirlendi.

Şile Karakiraz Mahallesi'ndeki İstaç çöp döküm sahasında çalışan belediye görevlileri tarafından 156 Jandarma İmdat Hattı'na bir ceset bulunduğu ihbarı yapılmış, olay yerine Şile İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı Asayiş ve Olay Yeri İncele Timleri olay yerine sevk edilmişti. Bir kadına ait olduğu tespit edilen kollar ve ön deri parçasından oluşan cesede ilişkin cumhuriyet savcısı nezaretinde inceleme yapılmış, cesedin baş, bacaklar, iç organları ve kemiklerinin bulunmadığı belirlenmişti. Cesedin konteynırdan çöplerin boşaltılması sırasında parçalanmış olabileceği belirtilirken, çöp döküm sahasında yapılan incelemelerde cesede ait diğer parçalara ulaşılamamıştı.
Yapılan araştırma ve 10 parmak izi incelemesi neticesinde cesedin 35 yaşındaki Güneş Kanak isimli bir kadına ait olduğu belirlendi.
Kanak'ın bir yakını tarafından 14 Ağustos'ta Ümraniye Polis Merkezi'ne kayıp başvurusunda bulunulduğu ve alınan ifadesinde Kanak'tan 1 Ağustos'tan itibaren haber alınamadığının beyan edildiği bilgisine ulaşıldı. İstanbul İl Jandarma Komutanlığınca olay faillerinin belirlenerek en kısa sürede yakalanması çalışmalarına koordineli olarak devam ediyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Çöplükteki parçalanmış kadın cesedinin kimliği belli oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN