Dost kazığı kamerada!

Esenler’de günübirlik ziyaret için yanına gelen arkadaşı tarafından her gün 100’er TL soyulduğunu fark eden market sahibi sonunda isyan etti. Olay anı güvenlik kamerasına yansırken iş yerinin 6 ayda yaklaşık 15-20 bin TL zarara uğratıldığı ortaya çıktı.

Olay Menderes Mahallesi 377. Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Esenlerde market işleten Bayram Karakaş arkadaşı Soner Gülbas tarafından her gün ziyaret ediliyordu. Yaklaşık 6 ay boyunca günübirlik ziyarete gelen arkadaşı Gülbas, her fırsatını bulduğunda kasadan 100'er TL parayı el çabukluğuyla cebine indirdi. Sürekli açık verdiğini fark eden iş yeri sahibi sonunda durumdan şüphelenince kamera kayıtlarını inceledi.

KAMERA KAYITLARINI İZLEYİNCE ŞOKE OLDU

Kayıtlarda kendisini her gün ziyarete gelen arkadaşının kasadan parayı çalarken gören Karakaş neye uğradığını şaşırdı. Ertesi gün yine yanına gelen arkadaşını kenara çeken Karakaş hesap sordu. Önce suçunu inkar eden Soner Gülbas kendisine izletilen görüntüleri görünce suçunu itiraf etti. Gülbas, arkadaşının zararı telafi edeceğini söyleyerek iş yerinden ayrıldı. Ancak bir daha kendisinden haber alınamayınca iş yeri sahibi elindeki kayıtları polise vererek arkadaşından şikayetçi oldu.
İş yeri sahibi Bayram Karakaş, arkadaşının 6 ay boyunca her ziyarete geldiğinde kasadan parasını çaldığını ve yaklaşık zararının ise 15 ila 20 bin TL arasında olduğunu söyledi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Dost kazığı kamerada!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN