Gelin ve damatlar Pamukkale'yi tercih ediyor

Denizli’de evlenmek isteyenlerin uğrak yeri haline gelen Pamukkale travertenlerinde her gün onlarca gelin ve damat düğün fotoğrafı çektiriyor.

Gelin ve damatların düğün öncesi olmazsa olmazlarından olan düğün albümü çekimleri değişik yerlerde devam ederken, Denizli'deki çekim alanlarının çokluğu göze çarpıyor. Çamlık mesire alanı, tren rayları gibi alanlarda gelin ve damatlar çekim yapmak isterken, çiftlerin en çok fotoğraf çekilmek istedikleri yer ise Denizli'nin UNESCO Miras Listesi'nde yer alan Pamukkale travertenleri oluyor. Gün batımını yakın Pamukkale'ye gelen çiftler ilk olarak Hierapolis Antik Kenti'nde fotoğraf çekiliyorlar. Daha sonra güneşin batmasına yakın Pamukkale travertenlerine geçen gelin ve damatlar burada gün batımında albüm fotoğrafı çekiliyor. Fotoğrafçılar yapılan çekimlerde güneşin travertenlerine yansımasını yakalamaya çalışırken, vatandaşlar da gelin ve damat çekimlerini merakla izliyor.
Denizli'nin ünlü fotoğrafçılarından İbrahim Güler, gelin ve damatların olmazsa olmazlarından olan fotoğraf çekiminin Pamukkale'de çok daha güzel olduğunu söyledi. Güler, '' Biz Denizlili fotoğrafçılar için Pamukkale büyük bir şans. Özellikle Pamukkale'de gün batımı çekmek çok güzel. Çünkü burada ışığın en güzel hallerini yakalayabiliyoruz. Pamukkale'de fotoğraf çekilmek isteyenler de çok şanslı oluyor. Gelin damat fotoğraflarında çok güzel neticeler alabiliyoruz. Fotoğraf çektiğimiz çiftlere mutluluklar diliyoruz''dedi.
''GELİN VE DAMATLARIN PAMUKKALE'YE BÜYÜK İLGİSİ VAR''
Çiftlerin ilk tercihinin Pamukkale olduğunu kaydeden Güler şöyle konuştu: ''Denizli'de çok yer var fotoğraf çekebileceğimiz ama Pamukkale farklı. Bu yüzden özellikle de bu sene gelin ve damatların büyük bir ilgisi var bölgeye. Biz de gün batımında buraya gelerek gelin ve damatlarımızın en güzel hallerini yakalıyoruz.'
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Gelin ve damatlar Pamukkale'yi tercih ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN