Genç kızın cep telefonu kılıfı çalarken yakalanması kamerada

Afyonkarahisar’da genç bir kızın alışveriş için girdiği iş yerinde cep telefonu kılıflarını çalması anbean güvenlik kameralarına yansıdı. Suçüstü yakalanan genç kız çaldıkları malzemeler çantasından alındıktan sonra dükkan sahibi tarafından işyerinden kovuldu.

Olay, kent merkezinde Marulcu Mahallesi, Kadınana Caddesi'nden meydana geldi. İ.U., isimli şahsa ait elektronik ürünler ve cep telefonu malzemeleri satan iş yerinde yaşanan hırsızlık olayı anbean güvenlik kameralarına yansırken, hırsızlığı yapan genç kızın rahat tavırlar sergilemesi ise görenleri şaşırtıyor. Genç kızın yaptığı hırsızlık anı ise güvenlik kameralarına şu şekilde yansıyor:
Alışveriş için iş yerine 2 genç kız geliyor. Kızlardan birisi dükkan içerisinde dolaşmaya başlarken bir diğeri ise cep telefonu aksesuarlarının olduğu bir standa giderek iş yeri sahibi İ.U., ile konuşuyor. Birkaç dakika sonrası diğer genç kız iş yeri sahibi ile stant önünde konuşmaya başladığı esnada siyah elbiseli genç kız cep telefonu kılıflarının bulunduğu diğer standa yönelerek istediği iki adet kılıfı stanttan çıkararak hızla çantasına koyuyor. Bu esnada cep telefonu ile ilgilenen ve durumdan şüphelenen iş yeri sahibi kızın kılıfları çaldığını fark ederek yanına geliyor. Genç kız dükkan sahibinin durumu fark ettiğinden habersiz bir şekilde standı kurcalamaya devam ederken bu defa iş yeri sahibi sakin bir şekilde genç kızın çantasında dışarıdan görünen kılıflara el atıp çantasından alıyor. Birkaç saniyelin bir konuşmanın ardından iş yeri sahibi kızın çantasından çıkardığı iki adet kılıfı standa takarak 2 kız arkadaşı dükkandan kovuyor.


İş yeri sahibi genç kızdan şikayetçi olmadı
İş yeri sahibinin olayın ardından kızlardan şikayetçi olmadığı ve görüntüleri sosyal medyaya yüklediği öğrenildi.
İş yeri sahibi, genç kızdan şikayetçi olmaması nedenini, "Şikayetçi olsam da bir şey olmayacağını biliyorum. Benim başıma bu birkaç defa geldi. Benzer hırsızlık olayında polise gittik ve şikayetçi olduk. Ancak hırsızlık yaparken bu şekilde görüntülenen şahıslar mahkemelere bile gelmiyorlar. Olan bize oluyor sürekli bu tür şeylerle uğraşıp işlerimizi aksatıyoruz. Bende bu yüzden kızdan şikayetçi olmadım ve dükkanımdan kovdum" şeklinde açıkladı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç kızın cep telefonu kılıfı çalarken yakalanması kamerada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN