Gözaltına aldırıp evlenme teklif etti!

Erzurum'da kamuda görevli A.Rıza Bayana, bir süreden beri arkadaşlık ettiği Diyetisyen olan Fatma Polat'ı memleketine giderken hava limanında gözaltına aldırıp evlenme teklifi yaptı. Güllerden kalp çizilen Nöbetçi Müdürün odasında sevdiği arkadaşını gören Fatma Polat, sürpriz evlilik teklifi öncesinde korktuğunu bildirdi.

Kamu görevlisi A. Rıza Bayana, DHMİ Nöbetçi Müdürlüğündeki arkadaşlarına 3 Temmuz günü uçakla Ankara üzeri Kahramanmaraş'a gidecek yolculardan Fatma Polat'a sürpriz evlilik teklifi yapacağını belirtti ve yardım istedi. Bunun üzerine Erzurum DHMİ'de güvenlik kontrolünün yapıldığı alanda önlem alındı. Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Diyetisyen olarak görev yapan Polat, Belediye otobüsüyle hava limanına gelince ekip harekete geçti. Polis bölmesinde arkadaşının "İşte bu" demesi üzerine valizlerini X- RAY cihazından geçiren Fatma Polat'a yaklaşan Nöbetçi Müdür A. Bekir Özcan, önce kendini tanıttı. Özcan'ın "Çantanızı alır mısınız müdüriyete gitmemiz lazım. Sizinle ilgili bir sıkıntı var" demesi üzerine rengi kaçan Polat, görevlilerin arkasından havalimandaki üst kata çıktı. Nöbetçi Müdür odasına geçen Polat, ışıkların yanması ile birlikte güllerden kalp çizilen odada bekleyen arkadaşı A. Rıza Bayana'yı görünce hem derin bir 'oh' çekti ve korkusunu unuttu.

Aşırı şekilde heyecanlanan Polat, arkadaşı A. Rıza Bayana'nın evlilik teklifi karşısında çok mutlu oldu. "Hayata kaybetmekten korktuğum tek şey olur musun? Benimle evlenirmisin" teklifi karşısında sevinç ve mutluluktan uçan Fatma Polat, "Sıkıntı var denilince korktum. Hiç beklemiyordum böyle bir şey. Evet, evet" diye karşılık verdi.
"Devlet Hava Meydanları Erzurum işletmesinde güzel bir olaya tanıklık edeceğiz. Askeri Cumhuriyet Savcımızın bir evlenme teklifi olacak. Mekan olarakta bizm odamızı tercih ettiler. Yenge hanım şu an otobüste geliyor. Birazdan o süprizi yapacağız. Sayın savcım odanın hazırlığını yaptı. Bu videoyu sizlerle paylaşacağım. Devlet Hava Meydanları olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz" diye 'anons' yaptığı videoyu sosyal medyada paylaşan Nöbetçi Müdür A. Bekir Özcan, hayırlı bir işe katkıda bulunmaktan mutlu olduğunu bildirdi. Evlilik teklifinin ardından Polat ile Bayana, aynı uçakla Ankara üzeri memleketleri Kahramanmaraş'a tatile giderken yayınlanan viedo tıklanme rekoru kırdı.Sürpriz evlenme teklifi yapan A. Rıza Bayana'nın bayram tatilinde Polat'ı ailesinden isteyeceği ve nişan yapacağı belirtildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Gözaltına aldırıp evlenme teklif etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN