Havalimanında yılbaşı yoğunluğu... Liglere ara verilmesi nedeniyle futbolcular ülkelerine gitti

28.12.2017 | 12:50

2017’nin bitmesine üç gün kala yeni yıla yurt dışında girmek isteyen vatandaşlar havalimanına akın etti. Liglere verilen ara ile yeni yıl tatili aynı döneme denk gelince havalimanında futbolcu yoğunluğu yaşandı.

Futbol liginin ilk yarı maçlarının tamamlanmasının ardından lige verilen ara ve yeni yıl tatili aynı döneme gelince bir çok futbolcu yeni yıla kendi ülkelerinde aileleri ile girmek için havalimanına akın etti. Sabah saatlerinde ülkelerine gitmek için Trabzonsporlu Sosa, Emmanuel David Mas, Fenerbehçeli Faslı futbolcusu Nabil Dirar ve Fenerbahçe kadın basketbol takımının başarılı oyuncusu Veremeyanka havalimanına geldi.


Ünlülerde tatil için yurt dışana çıktı
Bazı ünlülerde yeni yılı tatilini yurt dışına giderek değerlendirdi. Yeni yıla yurt dışında girmek için kız arkadaşı ile havalimanına gelen Can Bonomo, bilet işlemlerinin ardından Avrupa'ya gitti.


Erol Bulut Almanya'ya gitti
Evkur Yeni Malatyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Almanya'da yaşayan ailesinin yanına gitti. Atatürk Havalimanında gazetecilere açıklama yapan Evkur Yeni Malatyaspor teknik direktörü Erol Bulut, "Ben yedinci haftada geldim biliyorsunuz. Konyaspor maçı ile birlikte. Şu an görünen oynattığımız 11 haftalık süreçte bir yükselişimiz var. Malatyaspor olarak iyi işler yaptık.Defans anlamında çok iyi işler yaptık. Ofansif anlamda kendimizi biraz daha geliştirmemiz gerekiyor. Onuda inşallah devre arası Antalya kampında üzerine koyarak gideceğiz. Daha detaylar üzerinde çalışacağız. İkinci yarıya yapabileceğimiz birkaç transfer ile daha iyi girebileceğimizi düşünüyorum. İlk altı hafta Başakşehir futbol kulübünde yardımcı hoca olarak çalışıyordum. Tabi oradan Evkur Yeni Malatyaspor'u oynadıkları maçlardan tanıyordum. İçine girdikten sonra dışarıdan gözüktüğü gibi olmuyor. Tabi ben zor bir görevi devraldım. Ama ben hiçbir zaman şikayetçi olmadım. Ekibimle elimden geleni yapmaya çalıştım. İyi işler yaptık ilk yarı. Benim geldiğim dönem fikstürüm çok zordu. Herkes bu takım düşen ilk takım olur. Bu takım altlarda kalır diyordu. Ama Allaha şükür biz iyi bir görev yaptık. Oyuncularımızda iyi tepki verdi " dedi


Yeni yıl yoğunluğu başladı
Yeni yıla yurt dışında girmek isteyen vatandaşların, havalimanına akın etmesi yoğunluğa neden oldu. Türkiye'de oynayan bir çok futbolcunun yanı sıra, ünlüler havalimanında yoğunluk yaşanmasına neden oldu. Yeni yıl tatilini fırsat bilen birçok vatandaş ise yeni yıla aileleri ile birlikte yurt dışında girecek.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN