Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hemşireye dayak kamerada

Üsküdar'da bulunan bir hastanedeki görevli hemşire, bir hastanın yakınları tarafından darp edildi. 6 kişinin arasında kalan hemşirenin gözü ve boynunda morluklar oluşurken, korku dolu o anlar ise güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Olay, 30 Aralık'ta Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Hastanede gece nöbeti tutan hemşire Ayşe Yıldız, ziyaret saatinin bittiğini hasta yakınlarına duyurmaya başladı. 64 yaşındaki Yaşar Sülükçü'nün odasına da giren Ayşe hemşire, odada bulunan hasta yakınlarına ziyaret saatinin bittiğini söyledi. Hemşire ziyaret saatinin bittiği yönünde yaptığı uyarının ardından hasta yakınlarının hakaret ve küfürlerine maruz kaldı. 6 kişilik grubun içinde kalan talihsiz hemşire, biri kadın 2 kişi tarafından darp edildi. Yaşanan darp olayının ardından hemşirenin boynunda ve gözünde morluklar oluştu. Korku dolu anlar yaşayan hemşire durumu polis ekiplerine bildirdi.
10 gün iş göremez raporu alan talihsiz kadının yaşadığı korku dolu o anlar ise hastanenin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
KORKU DOLU O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA
Görüntülerde, hemşire 6 kişilik grubun içinde kalıyor. Hemşireyle hasta yakınları bir süre tartışmaya başladı. Bu sırada diğer hastane çalışanları araya girmeye çalıştı. Hasta yakınlarından olduğu iddia edilen biri kadın iki kişi hemşireye saldırmaya başladı. Grupta bulunan diğer kişiler ve hastane çalışanları saldırganları engellemeye çalıştı. Hemşire telefona sarılırken hasta yakını kadın talihsiz hemşireyi darp etmeye devam etti. Grubun arasında kalan hemşire ise kaçmaya çalışıyor. Saldırıyı gerçekleştiren adam ile kadın ise olayın ardından asansöre binerek hastaneden ayrılıyor. Polisin şüphelileri yakalamak için başlattığı çalışma sürüyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Hemşireye dayak kamerada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN