Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İntihar etmek için kızıyla balkona çıktı

Bilecik'de işsiz ve hasta olduğunu söyleyen 4 çocuk babası Abdullah K., 12 yaşındaki kızı M.K.'yı yanına alıp inşaat halindeki binanın 5'inci kat balkonuna çıkarak intihar etmek istedi. Abdulah K.'yı polisler ikna ederek aşağıya indirdi.

Bilecik'te 6 katlı inşaat halindeki binanın 5'inci kat balkonunda Abdullah K. ile kızı M.K.'yı görenler 155 Polis İmdat hattını arayarak ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve 112 sağlık ekipleri sevk edildi. İşsiz, özürlü ve şeker hastası olduğunu, 3 ayda bir 700 lira özürlü maaşı aldığını söyleyen Abdulah K. kendisini ikna etmeye çalışan polislere, "4 çocuğum var. Açım. Valiliğe yardım istemeye gittim eli boş döndüm. Suriyelilere yardım ediyorlar bana etmiyorlar" dedi.
Bir süre yanına kimseyi yaklaştırmayan Abdullah K., 12 yaşındaki kızı M.K. ile birlikte kendini aşağıya atacağını söyledi. M.K., babasının bu tehditleri karşısında zaman zaman çığlık atıp ağladı. Yapılan çabalardan sonra polisler Abdullah K.'yı intihar girişiminden vazgeçirerek kızıyla birlikte aşağıya indirdi.
Abdullah K.'nın inşaat önünde bekleyen eşi de gazetecilere "Eşim Güneydoğu'da askerlik yaptı. PKK ile çatışmaya girdi. Yanındaki arkadaşı şehit olunca askerden sonra bunama girdi. Şeker hastalığı başladı. Hastalığı nedeniyle iş de bulamadı" diye konuştu. Polisler, intihara kalkışan Abdullah K. ile kızı M.K.'yı Çarşı Polis Merkezi'ne götürdü.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
İntihar etmek için kızıyla balkona çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN