Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İntikam için torununu depremde öldü gösterdi

Öz annesinin “intikam almak için, eski eşinden olan kız çocuğunu, Gölcük depreminde öldü gösterdiğini” iddia eden Berkay Doğan, “Bu kadına birisinin dur demesini istiyorum” dedi.

Ankaralı esnaf, annesi ile ilgili akıl almaz iddialarda bulundu. 1995 senesinde B.T. ile evlendiğini ve B.T.'den bir kız çocuğunun olduğunu kaydeden Berkay Doğan, öz annesinin, eski eşinden olan kız çocuğunu, "Gölcük depreminde öldü gösterdiğini" iddia etti.
Çocuğunun adının B.D. olduğunu belirten Doğan, şöyle devam etti:
"Ailemin, B.T.'nin ailesiyle anlaşamamasından dolayı ters düştük ve ayrıldık. Annem Z.D., eski eşim B.T.'den intikam alabilmek için çocuğum B.D.'yi Gölcük depreminde öldü gösterip, bir nüfus müdürüne rüşvet vererek yeni bir nüfus kaydı oluşturmuştur. Biz bundan yargılandık ve beraat ettik. Aradan 12-13 sene geçmesine rağmen aynı nüfusta ve aynı isimde başka bir M.D.'yi de annem kendi nüfusuna kaydettirmiştir. İlk çocuğu beni eşimden ayırmak için kullandı, ikinci çocuğu da devlet kurumlarını yanıltarak onlardan çıkar için kullanıyor. Benim M.D. isminde ne bir kız kardeşim var ne de bir kızım var. Benim yeryüzünde 2 tane çocuğum var. Biri oğlum diğeri de kızımdır. Kendisinden bu çocukların nesebin reddi davasından hem benim kütüğümden hem kendi kütüğünden düşürülmesi için rica ettim. Şuanda da çocuğu nüfustan sildirmiyor. Bu kadına birisinin dur demesini istiyorum. Benim kendisinden miras ile ilgili hiçbir talebim yoktur. Bu çocukları nüfustan sildirsin istiyorum."
1990'DA RAHMİ ALINDI, 1995'DE DOĞUM YAPTI GÖZÜKÜYOR
Annesinin, depremde öldü gösterdiği çocuğu, yeni evlilik yaptığı eşi B.D.'nin ve kendisinin üzerine nüfusa kaydettirdiğini iddia eden Doğan, "Bu ikincisini de babam ile kendisinin çocuğuymuş gibi göstermiş. Benim annem doğum yapamaz. Nüfusa kaydettirdiği olmayan kız kardeşim 1995 senesinde doğdu gözüküyor ancak benim annem 1990 senesinde İzmir'de rahim ameliyatı geçirmiş ve rahmi alınmıştır. 1990 senesinde rahmi alınan bir insan nasıl doğum yapıyor" diye konuştu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
İntikam için torununu depremde öldü gösterdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN