İstanbul Fatih'te patlama: 4 yaralı

13.03.2018 | 12:46

Fatih'te sokakta kazı yapılırken meydana gelen patlamada 4 kişi yaralandı. Fatih Dervişali Mahallesi Dilmaç Sokak'taki olay saat 10.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokakta kazı çalışması yapılırken dogalgaz borusu patladı. Alevler yükselirken çevrede büyük panik yaşandı.

Fatih'te bir mahallede sokakta kazı çalışması yapılırken doğalgaz borusu patladı. Alevler yükselirken çevrede büyük panik yaşandı. Sokaktaki bina ve araçlar hasar gördü. Kazı yapan ekipte bulunan bir kişi ağır yaralanırken çevredeki 1'i bebek 3 kişi de hafif yaralandı. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırıldı.
İSKİ'NİN ÇALIŞMASI VARDI
Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir olay yerine gelerek inceleme yaptı. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Demir, "İSKİ'nin arıza için yaptığı kazıda doğlagaz borusuna temas edilmiş" dedi. Bir çevre sakini de, "Bir iş makinesi vardı, 3 de çalışan vardı. Kepçeyi vurunca bomba gibi patladı" diye konuştu.
HERKES KAÇARKEN O İZLEDİ
Patlama nedeniyle kazı yapan firmanın aracı da yandı. Alevler cep telefonu kameralarına da yansıdı. O görüntülerden birinde herkes kaçarken bir kişinin yanındaki çocukla birlikte yanan aracın yakınında durup olan biteni izlemesi dikkat çekti
İtfaiyenin olay yerindeki çalışması devam ediyor

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN