İtfaiyeden yüzük çıkartma operasyonu

Aydın’da lise öğrencisi bir kız parmağındaki yüzüğü çıkaramayınca annesi ile birlikte itfaiyeye gidip yardım istedi. Genç kızın parmağındaki yüzük itfaiye ekiplerinin operasyonu sonucu çıkarılırken, kesim sırasında hem korkan hem de parmağı yanan kız gözyaşlarını tutamadı.

Aydın'da bir kız öğrenci bir süre önce parmağına taktığı yüzüğü çıkarmak istedi. Uzun uğraşlar vermesine rağmen yüzügü çıkaramayan genç kız, ailesinden yardım istedi. Ailenin çabaları da sonuç vermeyince ilginç bir yol denendi. Aile, Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi'ne giderek itfaiye ekiplerinden yardım istedi.

ÖZEL BİR MAKİNE İLE KESİLEREK ÇIKARILDI
Her zaman yangınlara ve kurtarma olaylarına müdahale eden itfaiye ekipleri bu defa bir cerrah gibi genç kızın parmağındaki yüzüğü özel makine ile hassas bir şekilde kesti. Kesim sırasında hem korkan hem de parmağı yanan genç kız, göz yaşlarını tutamadı. İtfaiye ekipleri de bir yandan yüzüğü keserken, diğer yandan genç kızın parmağının yanmaması için kesim yaptıkları bölgeye su dökerek soğuttular.
Yüzüğün altına metal bir cisim yerleştirerek kesim işlemini yapan ekipler, işlemi tamamlandığında ekip, aile derin bir nefes alırken, yüzükten kurtulan genç kız da annesine sarılarak mutluluk gözyaşı döktü.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
İtfaiyeden yüzük çıkartma operasyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN