Karısını sevgilisiyle fotoğraflayan adam tehdit ediliyor

Bursa'da, eşini sevgilisiyle fotoğraflayıp mahkum ettiren adam, boşandığı eşinin arkadaşı tarafından tehdit edildiğini ileri sürdü.

Özel bir nakliye firmasında şoförlük yapan iki kız babası Mustafa Pire (M.P.), yolda gezerken eşi S.K.'nin bir erkek ile el ele olduğunu gördü. Cep telefonuyla o anı fotoğraflayan M.P., mahkemeye başvurarak boşanma davası açtı. Görülen dava sonucu çift boşandı. Mahkeme kararıyla 14 yaşındaki kızları F.P'nin velayeti anne S.K.'ye, 15 yaşındaki kızları H.P.'nin velayeti ise babasına verildi. Mahkeme, S.K.'nin de kocasına 10 bin lira tazminat ödemesine karar verdi.

TEHDİT İDDİASI
M.P. boşandıktan sonra maziyi unutup yeni bir hayata alışmaya çalışırken, bir süre sonra cep telefonuna gelen mesajlarla şok oldu. Boşandığı eşinin arkadaşı Onur isimli şahıs tarafından telefonla tehdit edildiğini iddia ederek, "Sağlık bakanının koruma müdürü olduğunu ve mahkemenin verdiği kararı bozduracağını söyledi. Ardından mesajlar yazarak tehditlerine devam ederek küfretmeye başladı. En son olarak da velayeti bende olan kızım için, 'Kızına iyi bak, onu da kaybetme' diyerek beni tehdit etti" dedi.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU
Kendisine ve kızına yapılan tehditler sonrasında sokağa bile çıkmaya korkar olduğu belirten M.P., "Onur isimli şahısın bana attığı mesajları ve kayıt aldığına aldığım telefon görüşmelerini savcılığa vererek suç duyurusunda bulundum. Kızım H.P. için savcılıktan koruma talebinde bulundum. Beni ve kızımı tehdit ediyor" diye konuştu. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Karısını sevgilisiyle fotoğraflayan adam tehdit ediliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN