Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Katiliyle aynı masada böyle buluştu

İstanbul Pendik'te borç meselesi yüzünden öldürülen Fethullah Özyağcı 33 yerinden bıçaklanmış halde çuval içinde bulundu. Özyağcı'nın öldürülmeden önce katiliyle bir kahvehanede buluşması güvenlik kameralarına yansıdı.

Özyağcı'nın öldürülmeden önce katiliyle bir kahvehanede buluşması kameralara yansıdı


Olay, Pendik Esenyalı Mahallesi'nde 25 Ekim günü meydana geldi. İddiaya göre, 45 yaşındaki Fethullah Özyağcı, borç meselesi yüzünden bir kahvehanede E.Y. ve K.Ö.'le buluştu. Kahvehanedeki buluşmadan sonra Özyağıcı'dan iki gün sonra haber alınamadı. Kahvehanedeki güvenlik kamerasına yansıyan görüntüsünden sonra Fethullah Özyağcı bir dere kenarında ölü bulundu. Öldürüldükten sonra çuval içine konulan Fethullah Özyağcı'nın 33 yerinden bıçaklandığı tespit edildi. Olaydan sonra K. Ö. İsimli şahıs cinayeti kendisinin işlediğini söyleyerek polis teslim oldu.


Katil zanlısı ile aynı masada
Fethullah Özyağcı'nın katiliyle bir kahvehanedeki buluşması güvenlik kameralarına yansıdı.
Kahvehanenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde; Fethullah Özyağcı'nın, cinayetten bir kaç gün öncesi, cinayeti işlediğini itiraf den K. Ö. İle bir kahvehanede aynı masada oturdukları görülüyor. Fethullah Özyağcı'nın, kahvehanede E.Y. ile K. Ö. ile tartıştığı görülüyor. Daha sonra E.Y.'nin K. Ö.'ye tokat attığı görülüyor. İkilinin kavga ettiğinin gören Fethullah Özyağcı şahısları ayırmaya çalışıyor.


"Kardeşimi hunharca katletmişler"
Olayla ilgili konuşan Fethullah Özyağcı'nın ağabeyi Kemal Özyağcı, "Zanlı yakalandı. Kardeşimi hunharca katletmişler. Çuvalın içine koymuşlar. Gecekondunun kömürlüğüne koymuşlar. Ondan sonra da tekrar dışarı çıkarmışlar köşe başına koymuşlar. Buradaki komşular da emniyete ihbar ediyor hareketlilik var diye. Sonra memurlar geliyor. Kardeşimin E. Y.'den alacağı varmış. Gel ben paranı vereyim demiş. Kardeşim yanına gitmiş. Benim de K. Ö.'den alacığım var. Kardeşim de ondan alacağın beni ne ilgilendirir, demiş.. E. Y. kardeşime güvenerek tokat atmış. Kardeşim de araya girmiş. 2-3 gün sonra paranı öderim demiş. 3-4 gün sonra tekrar kahveye gitmişler. Kahvede otururken çay istemişler. Çay içmeden bir telefon geliyor, gidiyorlar. Ondan sonra kardeşime diyor ki gel sana evde vereyim onun parasını demiş. Ondan sonra arabaya binmişler beraber, bir daha da haber alamadık" şeklinde konuştu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Katiliyle aynı masada böyle buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN