Kaygan zeminde bahçeye uçtu

22.09.2015 | 15:16

Burdur’da bir otomobil, çiseleyen yağmurun yol açtığı kaygan zeminde bir apartmanın bahçesine uçtu.

Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Burdur merkez Serdaroğlu Caddesi'nde seyreden Cemil Sancak yönetimindeki 32 KF 053 plakalı otomobil, hafif yağış sebebiyle ıslanan yolda virajı alamadı. Direksiyon hakimiyetini kaybeden araç, cadde üzerinde bulunan Mengi Apartmanının bahçesine uçtu. Olay sonrası, şaşkına dönen sürücü Cemil Sancak, araçtan inerek, uzaklaştı.

HIZ KESİCİ İSTİYORUZ
Gürültüyle uyandıklarını dile getiren Mengi Apartmanı sakini Kemal Gürhan: "15-20 dakika önce bir ses geldi. Aşağıya indiğimizde arabanın buraya girdiğini gördük. Bu yolda sürekli kaza oluyor. Birkaç defa önceki dönem belediye başkanımızla konuşmuştuk, buraya bir set çekilmesini, hız kesicinin yapılmasını istemiştik, bu yönde müracaatımız olmuştu. Bir sonuç alamadık. Yukarı tarafa konmuş bir tane, biraz daha aşağıya konsa iyi olur diye düşünüyoruz" dedi.

SÜRÜCÜ ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ
Apartman sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen trafik polisi, sürücü Cemil Sancak'a ulaştı. Çekici çağırdığını söyleyen Sancak, şaşkın tavırlarla, kayma sonucu bir anda kendini bahçede bulduğunu söyledi. Sağlık durumu iyi olan Cemil Sancak'a olay yerinde alkol muayenesi yapıldı. Apartmanın bahçesine giren ve büyük maddi hasar alan otomobil ise çekici yardımı ile bahçeden çıkarıldı.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN