Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KKTC'de Barbaros Şansal'a şok soru

Modacı Barbaros Şansal, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gittiği restoranda büyük tepki gördü. "Sosyal medyadan küfrettiğin KKTC'de ne işin var" denilen Şansal, hiç bir cevap veremedi.

Geçtiğimiz yıl KKTC'ye gelişinde üzerinde uyuşturucu ile yakalanan daha sonra Bakanlar Kurulu kararı ile sınırdışı edilen Modacı Barbaros Şansal, yeni hükümet tarafından yasağın kaldırılmasıyla tekrardan KKTC'ye geldi. Modacı Barbaros Şansal, sınır dışı edildikten sonra, sosyal medyadan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti halkına, resmi makamlarına, üniversitelerine sert sözler söylemişti.

KKTC'de bulunan Şansal, gittiği restoranda MDP Genel Başkanı Buray Büsküvütçü ve parti üyeleriyle karşılaştı. Büsküvütçü, Şansal'a Güneye gidip, bize 'İşgalci' diyorsun, bize sövüyorsun; utanmadan buraya geliyorsun. Sosyal medyadan küfrettiğin KKTC'de ne işin var dedi. Şansal ise Büsküvütçü'yü dinleyerek, tepki vermedi. Bu anlar, restorandaki müşteri tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Türkiye hakkındaki provokatör sözleri nedeniyle 'Türk milletini ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni alenen aşağılama' suçundan 6 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan Barbaros Şansal'ın cezası onanmıştı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
KKTC'de Barbaros Şansal'a şok soru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN