Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Lüks otomobilli mazot hırsızları kamerada

Halkalı'da önce park halindeki Özel Halk Otobüsü'nün ardından da başka bir otobüsün deposundaki mazotu boşaltan lüks otomobilli hırsızlar, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay 4 Kasım'da Halkalı'da meydana geldi. Park halindeki Özel Halk Otobüsü'ne yanaşan bir otomobilin canından sarkan şüpheli şahıs caddenin sakinleşmesiyle harekete geçti. Şüpheli şahıs park halindeki otobüsün deposundaki mazotu hortum vasıtasıyla boşalttı. Lüks otomobilli hırsızlar Özel Halk Otobüsü'nün deposunu boşalttıktan sonra karşı tarafta bulunan bir başka otobüsün deposuna yöneldi. Araçlarını otobüsün deposunun önüne park eden şüpheliler hortum yardımıyla bu otobüsün de deposunda bulunan mazotu boşaltarak kayıplara karıştı.
MAZOT HIRSIZLARI KAMERADA
Önce Özel Halk Otobüsü'nün ardından da başka bir otobüsün deposundaki mazotu boşaltan lüks otomobilli şüpheliler güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, şüpheliler otomobillerini Özel Halk Otobüsü'nün deposunun önüne park ediyor. Şüpheli daha sonra otomobilin camından sarkarak otobüsün mazot deposunu kırıyor. Şüpheli daha sonra hortum yardımıyla depodaki mazotu boşaltıyor. Şüpheliler daha sonra başka bir otobüse yönelerek aynı yöntemle onunda deposunu boşaltarak kayıplara karışıyor.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Lüks otomobilli mazot hırsızları kamerada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN