Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Müge Anlı'ya itirafta bulunan kadın böyle gözaltına alındı

Gaziantep’te 50 gün önce yakınları ile hastaneden ayrılın ve haber alınamayan 78 yaşındaki Ali Sönmez ile ilgili özel bir televizyon kanalında itirafta bulunan kızı Fatma Sönmez gözaltına alındı.

Gaziantep'te yaşayan 50 yaşındaki Ali Sönmez, tedavi gördüğü hastaneden yakınları ile birlikte ayrılmış ve ailesi 50 gündür kendisinden haber alınamamıştı. Yaşlı adamın yakınları polise ve ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programına müracaat etmişti. Canlı yayınlanan programa telefonla bağlanan kayıp Ali Sönmez'in kızı Fatma Sönmez, sevgilisi olan Mahey ismiyle tanınan Mahir Ötürk'e, babasını 'hırpalayıp bir tarafa atmasını istediğini' itiraf etti. Program ekibinin ulaştığı adamın kızı Fatma Sönmez, "Babam, köylümüz olan Mahey Öztürk ile ilişkime karşı çıkıyordu. Ben de kendisini korkutmak için sevgilimden destek isteyerek, 'Onu hırpalayıp bir kenara atın' dedim" şeklinde konuştu. Bu sözler başta Müge Anlı olmak üzere stüdyodaki herkesin kanını dondurdu. programda yayınlanan ve kayıp Ali Sönmez'in hastaneden ayrıldığı anları da kaydeden kamera görüntülerini de inceleyen polis, Fatma Sönmez'i gözaltına aldı. Kamera görüntülerinde yer alan yaşlı kayıp Ali Sönmez ile hastaneden ayrılan Fatma Sönmez'in sevgilisi Mahir Öztürk, yaşlı adamın torunu Ali Sönmez ve soyadı belirlenemeyen Suriye uyruklu İbrahim'i arıyor.
Kadının sorgusu sürerken, polisi Ali Sönmez, Mahir Öztürk, Suriyeli İbrahim adlı kişinin yakalanması için başlattığı soruşturmayı sürdürüyor.
ARKADAŞINA GÖNDER
Müge Anlı'ya itirafta bulunan kadın böyle gözaltına alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN