Ölümün teğet geçtiği anlar MOBESE kameralarında

Yurdun çeşitli yerlerinde yaşanan ve ölümlerin teğet geçtiği anlar MOBESE kameralarına yansıdı. İzmir’de otomobilin çarptığı ambulans yan yatarken, yolun karşısına geçmek isteyen 2 kişi son anda kaçarak ezilmekten kurtuldu.

İzmir, Kastamonu ve Eskişehir'de meydana gelen kazalar an be an MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalarda sürücüler ile yayaların dikkatsizliği gözler önüne seriliyor. İzmir'de meydana gelen ilk kazada, dikkatsiz şekilde yola çıkan otomobil ambulansa çarptı. Çarpmanın etkisiyle ambulans yan yatıp trafik levhasına çarptı. Bu sırada yolda karşıdan karşıya geçen 2 kişi, ambulansın üzerlerine doğru devrildiğini görünce son anda kaçarak canlarını kurtardı.
EZİLMEKTEN SON ANDA KURTULDU
Kastamonu'da meydana gelen kazada ise, yağmurlu havada kontrolden çıkan otomobil orta refüje çıkarak ilerledi. Bu sırada yolda yürüyen 2 kişi, otomobilin üzerlerine doğru geldiğini görünce son anda kaçarak ölümden kurtuldu.
BİRİ OTOBÜSÜN, BİRİ OTOMOBİLİN ALTINDA KALDI
İzmir'de meydana gelen üçüncü kazada ise, bir kişi, yayalara kırmızı ışık yanmasına rağmen dikkatsiz bir şekilde yola çıktı. Bu sırada hızlı bir şekilde otobüs geldiğini gören yaya koşmaya başladı. Otobüs duramayınca yayayı altına aldı. Yayaya ilk müdahaleyi vatandaşlar yaptı.
Eskişehir'de meydana gelen kazada, bir yaya metroya yetişmek için yolun karşısına geçmek istedi. Kırmızı ışığa dikkat etmeyen vatandaşa otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere yığılan yayaya ilk müdahaleyi çevredeki vatandaşlar yaptı.
Eskişehir ve İzmir'de meydana gelen diğer kazalarda ise, sürücü ve yayaların yaptığı hatalar gözler önüne serildi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Ölümün teğet geçtiği anlar MOBESE kameralarında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN