Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ömer Vehbi Hatipoğlu: CHP ve HDP muta nikahı kıydı

A Haber'de yayınlanan Arka Plan programına katılan Eski Milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu, CHP ve HDP'nin arasındaki ilişki hakkında önemli açıklamalar yaptı. Hatipoğlu "Türkiye Cumhuriyeti'ni kurduğunu iddia eden bir parti HDP ile muta nikahı kıydı. Bu geçici nikah değil, daimi nikah olacak. Çünkü güçleri Tayyip Erdoğan'ı yıkmaya yetmeyecek." dedi.

"CHP VE HDP MUTA NİKAHI KIYDI"

En enteresan şey, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni kurduğunu iddia eden siyasi parti bu süreçte HDP ile muta nikahı kıydı. Nedir muta nikahı? Muta nikahının bir özelliği var; geçici süre ile yapılan nikahtır. Geçici süre dedikleri nedir? Bu nikahın ön şartı nedir? Ne zaman bitecek? Recep Tayyip Erdoğan devrilirse bu nikah bitecek. Bu geçici nikah değil, daimi nikah olacak. Çünkü, sizin gücünüz Tayyip Erdoğan'ı devirmeye yetmeyecek. Siz bu ülkenin sorunları ile ilgili sahici çözümler üretmiyorsunuz. Bir adama düşmanlık üzerinden siyaset kurulmaz ki. Bu kadar aptalca bir politikanın uygulandığını ilk defa görüyorum.

MENDERES ATİLLA: TÜRKİYE GELİŞSİN İSTEMİYORLAR
Programın konuklarından Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla ise "Türkiye'nin teknoloji değil, sadece domates üretmesini istiyorlar."

"TÜRKİYE GELİŞSİN İSTEMİYORLAR"
Oyun, Türkiye'nin tarihten gelen misyonu. Coğrafi konum olarak tarihten beri Avrupalıların, din düşmanlarının hedefinde. Nasıl oyunlar tezgahlayarak Osmanlı'yı yıktılarsa, aynı oyunlar şu an tezgahlanmaya çalışılıyor.Onların istediği Türkiye şu; ekonomik olarak zayıf bir ülke, Batı güçlerine biat edecek bir ülke, Batı'ya biat edecek bir lider arıyorlar. Siz Türkler yerinizde oturacaksınız; savunma sanayinde, üretimde, silahta, tankta… Altay tankını niye üretiyorsun? Sen benden alacaksın, diyorlar. Ben Almanya olarak üretiyorum. Sen F-16, F-4 uçaklarının bakımını niye yapacaksın? Sen domates üreteceksin, mandalina üreteceksin Türkiye. Onun bakımını ben İsrail olarak yapacağım. İtalya olarak ben sana denizaltı satacağım. Amerika olarak ben sana hava sistemi füzesi satacağım. Son 10 yılda Türkiye ekonomik olarak resmen büyük sıçramalar meydana getirdiği için bu saldıralar Türkiye'ye.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Ömer Vehbi Hatipoğlu: CHP ve HDP muta nikahı kıydı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN