Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Önce kadına saldırdı sonra da şoförüne

D-100 Karayolu Yenibosna mevkiinde önündeki e çarpan sürücü, öfkesini önce çarptığı aracın kadın sürücüsünden ardından da yoldan geçen şoföründen çıkardı.

Olay, D-100 Karayolu Yenibosna mevkiinde önceki gün akşam saatlerinde meydana geldi.
D- 100 Karayolu Haliç Köprüsü istikametine ilerleyen sürücüsü, önündeki araca çarptı. Aracına çarpılan kadın sürücü, kaza tutanak için cep telefonuyla fotoğraf çekmek isterken diğer sürücü öfkelendi. Öfkeli sürücü, kadınla tartışırken akşam saati olması nedeniyle trafikte sıkışıklık yaşandı.

OTOBÜSÜ TEKMELEDİ
Yaşanan sıkışıklığa tepki gösteren Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı İstanbul A.Ş'ye ait halk otobüsünün sürücüsü, yolun açılması için korna çaldı. Bunun üzerine kadın sürücüyle tartışan sürücü, korna çalan otobüsü tekmeledi.
Otobüsü durduran otobüs şoförü ise otobüsten aşağıya inince tekmeli tokatlı saldırıya uğradı. Otobüs şoförü de otomobil sürücüsüne
vurmaya başlayınca D-100 karıştı.

SALDIRAN SÜRÜCÜYÜ KİMSE TUTAMADI
Otobüsten inen yolcuların da yardımıyla iki sürücü ayrıldı. Bu sefer de öfkesini alamayan otobüs şoförü otomobile tekme attı. Otomobilinin tekmelendiğini gören sürücü öfkeden deliye döndü. Kendini sakinleştirmeye çalışanları savuşturan otomobil sürücüsü, hem tekme atarak hem de küfür ederek otobüs şoförüne ve otobüse vurmaya devam etti. Vatandaşların güçlükle ikna ettiği otobüs şoförü otobüse binerek yoluna devam etti.

VATANDAŞLAR ÇİLEDEN ÇIKTI
Trafikte yaşanan tartışmayı üst geçitten izleyen vatandaşlar öfkeli otomobil sürücüsüne "Sen kimin otobüsüne vuruyorsun" diyerek tepki gösterdi. Trafiğin en yoğun olduğu akşam saatlerinde yaşanan bu kavga bir vatandaş tarafından an be an kaydedildi.
Otomobilene çarpılan kadın ise yaşanan olaylardan sonra aracına binerek olay yerinden hızla uzaklaştı. En sonunda tek başına kalan otomobil sürücüsü de aracına binerek yoluna devam etti..

ARKADAŞINA GÖNDER
Önce kadına saldırdı sonra da otobüs şoförüne
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN