Türkiye'nin en iyi haber sitesi

son yolculuğuna uğurlanıyor!

Evinde patates kızartması yerken aort damarı yırtılması sonucu kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden ’ın si son yolculuğuna uğurlanmak üzere Levent Afet Yolal ’ne getirildi. Oya Aydoğan'ın tabutu başında Kur'an-ı Kerim okundu. Cenaze törenine Bülent Ersoy, Müjde Ar, Nuri Alço, Gökhan Güney, Ahu Tuğba, Orhan Gencebay, Sevim Emre ve çok sayıda seveni ve yakını katıldı. Aydoğan tedavi gördüğü sırada ünlü sanatçıya yazdığı mektubu okurken fenalık geçiren Sevim Emre ise eşi Orhan Gencebay tarafından salondan çıkarıldı. Oya Aydoğan'ın sevenleri ve yakınları tabutunun başında dua edip göz yaşı döküyor. Oya Aydoğan'ın oğlu Gurur Aydoğan annesinin tabutu başında dua etti.

PATATES KIZARTMASI YERKEN FENALAŞTI
evinde patates kızarması yerken fenalaşmış ve hastaneye kaldırılmıştı.

OYA AYDOĞAN KALDIRILDIĞI HASTANEDE VAFAT ETTİ!

Kaldırıldığı hastanede dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden 59 yaşındaki Oya Aydoğan'ın cenaesi Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda düzenlenen tören ardından Levent Afet Yolal 'ne getirildi.

YAKINLARI VE DOSTLARI TABUTUNUN BAŞINDA BEKLEDİ!

Ünlü sanatçının cami avlusuna getirilen tabutunun başında yakınları ve sanatçı dostları bekledi.

ULUS MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEK!

Aydoğan, ikindi namazını müteakip Levent Camii'nde kılınacak namazından sonra vasiyeti olan Ulus Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

BÜLENT ERSOY, MÜJDE AR, KEREM ALIŞIK, NURİ ALÇO, GÖKHAN GÜNEY AHU TUĞBA, ORHAN GENCEBAY, SEVİM EMRE VE ÇOK SAYIDA SANATÇI KATILDI!

Bülent Ersoy, Müjde Ar, Kerem Alışık, Emrah, Nuri Alço, Gökhan Güney, Ahu Tuğba Orhan Gencebay, eşi Sevim Emre, Halil Ergün'ün yanı sıra çok sayıda sanatçı ve yakının katıldığı cenaze töreninde avlu hınca hınç doldu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Oya Aydoğan son yolculuğuna uğurlanıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN