Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polis uyuşturucu partisini bastı

Düzce Emniyet Müdürülüğü Asayiş Şubesi Motosikletli Yunus Timleri, uyuşturucu madde kullanıcılarına ağaçlık alanda baskın yaptı. Motosikletli asayiş timleri, ağaçlık bir alanda yaptıkları baskında uyuşturucu kullanan gençleri, kullandıkları uyuşturucu bonzai maddesi ile birlikte yakaladılar. Küçük yaştaki bir gencin kullandığı uyuşturucu nedeniyle kendinden geçmiş halde bulunduğu operasyon kameralara yansıdı. Uyuşturucu kullanan gençler motosikletli timler tarafından göz altına alındı.

Motosikletli asayiş timleri, Düzce'de uyuşturucu madde kullanıcılarına karşı mücadeleye devam ediyor. "Ağaçlık bir alanda uyuşturucu madde kullanan gençler var" ihbarını alan yunus timleri ağaçlık alanda uyuşturucu kullanıcılarına operasyon yaptı. Yapılan operasyonda ağaçların arasında sentetik uyuşturucu madde (bonzai) kullanan 3 genç yakalandı. Gençlerden bir tanesinin kullandığı uyuşturucu madde nedeniyle kendinden geçmiş halde bulunduğu operasyonda ayrıca yaşı küçük olduğu belirlenen bir gencin cebinden de bonzai maddesi çıktı. Yunus timleri uyuşturucu kullanan gençleri gözaltına aldı. Gençler operasyon sonrası asayiş ekipleri tarafından doktor kontrolü için Düzce Atatürk Devlet Hastanesi acil servisine götürüldü.
Ayrıca yunus timleri Düzce'de madde bağımlılarının çok sık uğrak yeri olan metruk alanlarda ve metruk binalarda da arama yaptı. Hem metruk alanlarda hem de metruk binalarda didik didik arama yapan Yunus timleri, Düzce'de suçla mücadele konusunda kararlı olduklarını gösterirken, suç ve suçlularla mücadele için çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler.
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis uyuşturucu partisini bastı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN