Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Rüya yorumcusu olacakları bildiğini iddia ediyor

Geçtiğimiz aylarda istihareye yattığında gördüğü rüyada Ajda Pekkan’ın hastaneye kaldırılması ve Sezen Aksu’nun ayağının kırılmasını bilen ve Orhan Gencebay, Fatih Terim ile birlikte Bülent Ersoy’u da uyaran ünlü rüya yorumcusu Mehmet Emin Kırgil’in rüyası yine tuttu. Kırgil, domuz gribi şüphesiyle tedavi altına alınan Bülent Ersoy’un 1 aya kadar sağlığına kavuşacağını söyledi.

Daha önce Murat Göğebakan'ın kanser olacağını, Almanya Başbakanı Angele Merkel'in düşüp bacağını kıracağını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacağını bilen ünlü rüya yorumcusu Kırgil, istihareye yattığı rüyada gördüğü Ajda Pekkan, Orhan Gencebay, Sezen Aksu, Fatih Terim ve Bülent Ersoy'u uyarmıştı.
Kırgil'in uyarısından kısa bir süre sonra Ajda Pekkan kalp ritmi bozukluğu sebebiyle hastaneye kaldırılmış, Sezen Aksu ise ayak bileğini iki yerden kırmıştı. Kırgil'in uyardığı isimlerden Türk Sanat Müziği'nin ünlü divası Bülent Ersoy da geçtiğimiz günlerde domuz gribi şüphesiyle annesi ve şoförüyle birlikte tedavi altına alındı.
Gördüğü rüyada Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Bülent Ersoy, Fatih Terim ve Orhan Gencebay'ın oturdukları aynı masada makarna yerken yemeğin bir anda domates çorbasına dönüştüğü ve ünlü isimlerin yüzlerini ekşiterek ellerindeki kaşıkları bıraktığını söyleyen Emin Kırgil şöyle devam etti:
"İstihare namazının arkasında görülen bu rüyada sağlıklarına dikkat etmeleri gerektiği gözüktüğü için bu isimleri uyarmıştık. Biz uyarıyı yapar yapmaz Ajda Pekkan hemen ertesi gün kalp ritmi bozukluğundan dolayı hastaneye kaldırıldı ve Sezen Aksu'nun ayak bileği 2 yerinden kırıldı. Şuanda da Bülent Ersoy, acil şifalar versin sevdiğim bir ses, sevdiğim bir insandır kendisi, talihsiz bir hastalıkla karşılaştı. İnşallah bunu atlatacak. Annesine de şoförüne de acil şifalar diliyorum. Diğer yandan şuanda da Orhan Gencebay ve Fatih Terim ağabeyimizi de bir şekilde uyarmıştık. Çok şükür onlar kendi önlemlerini almışlar. Allah acil şifalar versin. Böyle talihsiz olaylarla bir daha karşılaşmamalarını istiyorum Allahtan. "
"YAPTIĞIMZI FALCILIK DEĞİL"
Birçok rüyasının çıktığını belirten Mehmet Emin Kırgil, "Bu yaptığımız iş falcılık değil. Hz. İbrahim, biliyorsunuz ki Hz. İsmail'i rüyasından sonra kesmekten vazgeçti, 'demek ki rüyalar çıkıyor diye. Allah'ın rüyalarla insanları uyardığını gösterdiğini netice itibariyle ünlüleri uyararak gösterdi ki ünlü insanlar dikkate alsınlar diye. Bu isimler Türkiye'ye mal olmuş insanlar ve bunların değeri yaşarken bilinmeli" diye konuştu.
Bülent Ersoy'un sağlık durumuna ilişkin konuşan Kırgil, "Kendileri için domuz gribi dendi fakat sonradan ağır bir gribal enfeksiyon geçirdiği söyleniyor. Sanırım 5-10 gün daha hastanede kalacak çünkü ağır bir gribe yakalandı. İnşallah en kısa zamanda sağlığına ulaşacaktır. Tam kavuşması 1 ayı bulur. Önemli bir sıkıntısı yok inşallah atlatacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.

;
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüya yorumcusu olacakları bildiğini iddia ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN