Sedar Ortaç ''Paranın kıymetini bilemedim''

Muğla’nın Bodrum ilçesinde konser veren Serdar Ortaç, evliliği ve hastalığı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Konserde sahne alan Serdar Ortaç sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ortaç, Maddi sıkıntılarından, hastalığına ve çocuk istemesine kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Yorucu bir sezon geçirdiğini ifade eden Ortaç, "Yorucu bir sezon, her gün kara yolu ile Bodrum, Çeşme yapmak. Hem burada iş var hem orada aralarda kıbrısta iş oluyor oraya da gidiyorum. Her şey güzel çalışıyoruz. Şu anda iyim sağlığımda bir şey yok. Bildiğiniz bir hastalığım var ama sadece o kadar. Balım şarkısını yeni çıkardım. Hande Yener ile bir düyet yapabilme imkanım var. Hande ile onu konuşuyoruz şarkı bakıyoruz. Ben bulamadım ama Hande getirdi güzel bir şarkı. Olabilir bir şarkı yapabiliriz" diye konuştu.
"MS KOLAY BİR HASTALIK DEĞİL"
Asistanın omzuna tutunarak havalimanında giderken çekilen fotoğrafın açıklamasını yapan Serdar Ortaç, "Yürümekte zorlandığım bir fotoğraf basına yansımıştı. 3 konser gezip gelmiştim. Sadece asistanımın omzuna tutunup yürüdüm. Geçirdiğim hastalık zor tabiki de. MS kolay bir hastalık değil. Ben en en iyilerinden biriyim. Bu hastalığa yakalanmış yaklaşık 55 bin kişi var. Onlara haksızlık yapmış oluruz. Bu hastalıkta daha kötü olanlar var. Allah daha kötüsünü getirmesin" dedi.
"PARANIN KIYMETİNİ BİLMEDİM"
Emekli olmak istediğini söyleyen Ortaç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben bugün emekli olmaya razıyım. Bırakırdım sahneye de çıkmazdım. Çok bestem var ve beste yapmaya devam ederdim oturduğum yerden. Ama işin gördüğünüz tarafı ile içerisi aynı değil. Çok para kaybettim, çok para harcadım ben. Paranın değerini bilemedim yani. Buradan bir mesaj vermek istiyorum. Bir liranız bile olsa hesabını yapın. Para kolay kazanılmıyor. Varlık içinde yüzseydim şimdi evde oturuyordum. Karımı alıp tatile giderdim her gün"
"EŞİM ÇOCUK İSTEMİYOR"
Çocuk istediğini de dile getiren Ortaç, "Ben çocuk istiyorum ama karım istemiyor. Eşim hamile değil keşkem olsa. Çocuk yapmamıza çalışmamız engel değil. Çocuk yapmak istersen her türlü yapılır ama eşim şimdilik istemiyor. Bende saygı duyuyorum" şeklinde konuştu.
Daha sonra sahneye çıkan ünlü sanatçı, eski ve yeni albümünden şarkılar seslendirdi. yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konserde izdiham oldu. Çıktığı clubün kapıları ise doluluk oranından dolayı kapılarını kapattı. Birçok Ortaç hayranı kapıda kaldı. Bazı hayranları ise Ortaç'ı görmek için kapıda bekledi. Şarkılarını dışarıdan dinledi. 2 saat boyunca sahnede kalan Ortaç hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Sedar Ortaç ''Paranın kıymetini bilemedim''
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN