Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sıcaktan bunalan köpeklere dondurma

Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde sıcak havadan bunalan köpekler farklı yöntemlerle serinlemeye çalıştı. Biri dondurmayla serinledi, diğerleri süs havuzunda

Tavşanlı ilçesinde bir köpek serinlemek için günde en az 2 dondurma yiyor, bir başka köpek ise sahipleri tarafından süs havuzunda serinletiliyor. Yavru köpekler suda oynamaktan oldukça mutlu görünüyor. Bu arada çocuklar da zaman zaman tehlikenin farkında olmadan süs havuzlarında oyun oynuyor.
GÜNDE EN AZ 2 DONDURMA YİYOR
Yavruyken Antalya'dan yaralı şekilde aldığı köpeği tedavi ettiren Ayten Yamucak, şehir içerisinde gezmeye çıkardığı Mamoş adlı köpeğinin her gördüğü dondurmacıdan dondurma istediğini söyledi. Köpeğinin dondurma ve pamuk helvayı çok sevdiğini belirten Ayten Yamucak, "Ben çarşıda gezmeye çıktığımda o da yanımda geliyor. Havaların da sıcak olması ile her gördüğü dondurmacı önünde durarak, dondurma istediğini belirtiyor. Günde 2 dondurma yiyor ve pamuk helvaya da dört takla atıyor. Sevmek için almıştım ve kıyamadım sahiplendim. Şu anda bir yaşına girdi" dedi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıcaktan bunalan köpeklere dondurma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN