Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinemada film gibi evlenme teklifi

Adana'da bir genç, hazırladığı kısa filmi sevgilisine sinemada film arasında izletip sonra evlenme teklifinde bulundu. Adana Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosu'nda görevli Ali Sercan Göktaş, yaklaşık 1 yıl önce gittiği bir mekanda Damla Köse ile tanıştı. Göktaş, Köse'ye ilk görüşte aşık olduğu genç kıza arkadaşlık teklifinde bulundu.

Yaklaşık 1 yıldır arkadaşlık yapan Ali Sercan ile Damla Köse hayatlarını birleştirmeye karar verdi.
Ancak Göktaş kız arkadaşına hayatı boyunca unutmayacağı bir evlenme teklifinde bulunmak için hazırlıklara başladı. Göktaş önce Köse'ye sevgisini anlatan ve sonunda evlenme teklifi yapacağı bir klip hazırladı. Göktaş daha sonra Köse'ye sinemada önce hazırladığı kısa filmi sinemanın arasında izletip sonra evlenme teklifi yapma planı hazırladı. Göktaş bu hazırlığın arkasından Damla Köse'yi "Dedemin Fişi" filmine götürmek için teklifte bulundu.
Göktaş ile Köse bir süre filmi izledi. Daha sonra film arası olunca Göktaş dışarı çıktı ve çekilen kısa film ekrana geldi. Genç kız şaşkına dönerken, Göktaş elinde tek taş yüzüğü ile birlikte gelerek Köse'ye evlenme teklifinde bulundu. Çok şaşıran ve sevince boğulan Damla Köse sevgilisinin evlenme teklifini kabul etti.
Ali Sercan Göktaş, çok sevdiği kız arkadaşına unutamayacağı duygusal bir evlenme teklifi yapmak istediği ve bunu gerçekleştirirken çok heyecanlandığını söyledi.
Damla Köse ise şok olduğunu sinema da evlenme teklifi beklemediğini hala şaşkınlığı üzerinden atamadığını ancak çok mutlu olduğunu kaydetti.
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinemada film gibi evlenme teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN