Suriyeli dolandırıcılar güvenlik kamerasından kaçamadı

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde meydana gelen olayda, 'tırnakçılık' suretiyle dolandırıcılık yapan Suriye uruklu dolandırıcılar önce güvenlik kameralarına ardından Kayseri'de polis ekiplerine yakalandı.

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde Mustafa Kılıç'a ait olan sarraf dükkanına gelen Suriyeli 4 kişi 3 Bin 500 Dolar bozdurmak istediğini söyledi. Suriyeli şahıs cebinden çıkartmış olduğu 3 Bin 500 dolar diye 3 Bin 400 dolar vererek önce zaman kazandı. Daha sonra ise vermiş olduğu dolarlardan yarısını el çabukluğu ile yeniden cebine attığı gözlenen Suriyeli şahıs daha sonra yeniden cebinden para destesi çıkartmış izlenimi verdi.
Sarraf sahibi Mustafa Kılıç müşterilerden almış olduğu desteyi sayarken bin 800 Doların eksik olduğunu fark etti. Kılıç daha sonra ise güvenlik kameralarını izlerken Suriyeli şahısların parayı çaldıklarını görmesinin ardından olayı Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bildirdi. MOBESE kameralardan takip edilen Suriye uyruklu şahıslar Nevşehir'den Kayseri'ye gittikleri tespit edildi. Kayseri'de yakalanan 4 şahıs daha sonra ise Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Suriyeli dolandırıcılar güvenlik kamerasından kaçamadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN