Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sürücünün Abdullah Gül heyecanı

Abdullah Gül'ü görünce yanına gitmek için otomobilini durdurup indi ama bu sırada el frenini çekmeyi unuttu. Sürücüsü indikten sonra hareketlenen otomobili, durumun farkına varan Gül'ün kardeşi Macit Gül durdurdu.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, cuma namazını Şişli'de Evyap Hamidiye Camii'nde kardeşi Macit Gül ile birlikte kıldı. Namazın ardından aracına binerek camiden ayrılmaya hazırlanan Abdullah Gül ile tokalaşmak isteyen bir araç sürücüsünün heyecanı ilginç bir olaya neden oldu.
Gül'ü görünce el frenini çekmeyi unuttu
El frenini çekmeden çalışır şekilde yolun ortasında bıraktığı aracından inip Gül'ün yanına giden araç sürücüsü Gül ile tokalaştı. Ancak bu sırada harakete geçen aracı, Macit Gül binerek durdurdu. Olay, başta Abdullah Gül olmak üzere korumalar ve çevrede bulunanlarda şaşkınlık yarattı. Sürücü tekrar aracına dönerek otomobilinin direksiyonuna geçti ve yoluna devam etti.
Kendini bekleyenlerle selamlaştı
Öte yandan Abdullah Gül'e camiye girişinde ve çıkışında vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Gül, kendisini bekleyen vatandaşlarla tokalaşırken, bazı vatandaşlar ise Gül'ü cep telefonu kameralarıyla görüntülemeye çalıştı. Abdullah Gül ve kardeşi ayrı ayrı araçlarla camiden ayrıldılar.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Sürücünün Abdullah Gül heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN