Tekstil fabrikasındaki hırsızlık kamerada

İstanbulEsenyurt Akçaburgaz'da gömlek imalatı yapan bir tekstil firmasının kapısını kırarak içeri giren 6 kişi, depoda bulunan 150 top kumaşı getirdikleri iki araca yükleyerek olay yerinden kaçtı. Yaşanan hırsızlık olayı işyerine ait kameralar tarafından kaydedildi.

Güvenlik kameralarına yansıyan olay şöyle gelişti:
Sabah 05.56'da tekstil firmasının bulunduğu binanın önüne yanaşan bir araçtan 4-5 kişi indi. Aralarından biri firma önünde park halindeki bir kamyonun kasasını açmaya çalıştı. Daha sonra deponun bulunduğu kapıya doğru yöneldi. Hırsızlar burada bir süre, getirdikleri levyeyle kapıyı açmaya çalıştı. Kapıyı açan hırsızlar, aracı bagaj kapısı depoya denk gelecek şekilde çevirdikten sonra depodaki kumaşları yüklemeye başladılar. Seri ve soğuk kanlı hareket ettikleri gözlenen hırsızların, güvenlik kamerasına yakalanmamak için kapşonlarını taktıkları ve yukarıya doğru bakmamaya çalıştıkları görülüyor. İlk aracı tıka basa dolduran hırsızlar, vakit kaybetmeden ikinci aracı depo kapısına yanaştırdı. Bu arada yoldan bir kamyonet geçti. Bu duruma aldırış etmeyen hırsızlar, duraksamadan işlerine devam etti. İkinci aracı da tıkabasa dolduran hırsızlar geldikleri araçlarla olay yerinden ayrılıyorlar. Yaşanan tüm bu hırsızlık olayı 13 dakika sürüyor.

"NASIL BU KADAR RAHAT HAREKET EDEBİLİYORLAR"
Sabah işe geldiklerinde kapının açılıp kumaşların çalındığını fark ettiklerini ve durumu hemen polise bildirdiklerini belirten işyeri sahibi Şaban Demir zararının yaklaşık 150 bin lira olduğunu söyledi. Demir, "Daha önce bir kez daha soyulduk. Hırsızlar nasıl oluyorda bu kadar rahat bir şekilde hareket ediyorlar anlamış değilim" dedi. Olay yerinde inceleme yapan polis ekiplerinin hırsızların yakalanmasına yönelik çalışma başlattığı öğrenildi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Tekstil fabrikasındaki hırsızlık kamerada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN