Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Telefonda ''Otomobil kazandınız'' denilince dolandırıcı sandı

Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Ankara Alışveriş Festivali BMW talihlisi Cemil Ayverdi’yi kabul etti. ATO Başkanı Bezci, makamında BMW talihlisi işçi emeklisi Cemil Ayverdi ve ailesini kabul etti. Ayverdi, Bezci’nin makamına eşi Ünzile Ayverdi, kızı Şerife Nur Ardıç, gelini Zeynep Ayverdi, oğlu Mustafa Ayverdi, damadı Haydar Ardıç ve torunu Alparslan Buğra Ardıç ile geldi. Bezci ile Ayverdi bir süre sohbet etti.

TELEFONDA 'BMW KAZANDINIZ' DENİNCE DOLANDIRICI ZANNETTİM
Ayverdi, telefonla arabanın çıktığını bildirdikleri anda kendisini dolandıracaklarını zannettiğini belirterek, ne yapacağını bilemediğini söyledi.
Bezci, Aysevdi'nin ev sahibini arayarak bir süre konuştu. Bezci, Ayverdi'nin oturduğu evi almak istediğini söyledi.

OTOMOBİLİ SATIP BORÇLARIMI KAPATACAĞIM
Ayverdi, Alışveriş Festivali'nde düğün hazırlıkları ve torunu için alışveriş yaptıklarını kaydederek, kendilerine araba çıkmasının torununun şansı olduğunu ifade etti,
Ayverdi, arabayı satacağını belirterek, "Borcumu kapatacağım. Üç tane evladım var, ömrümde hep hayalim buydu. Onlara birer ev alıp, oturtmak. Başka bir şey gözümde olmadı" ifadelerini kullandı.

ARADIKLARINDA CEBİMDE 5 LİRA VARDI, BİR BİSİKLETİM DAHİ OLMADI

Arabası olmadığını söyleyen Ayverdi, "Arabam olmadı. Kiralık arabayla geldik" şeklinde konuştu. Ayverdi arabayı gördükten sonra gözleri dolu dolu oldu. Duygularının açıklamasını isteyen gazetecilere Ayverdi "Bir şey diyemiyorum ki. Ne hissedeyim. Konuşamıyorum. Rüya mı, gerçek mi" ifadesini kullandı. Ayverdi, bisikleti bile olmadığını sözlerine ekledi. Başkan Bezci'nin kendisine "Dün çağırsaydım, gelebilir miydin" sorusuna ise Ayverdi, "Cebimde 5 lira vardı. Batıkent'ten buraya kaç lirayla gelinir, bilmiyorum. Geri dönüş param yoktu" diye cevap verdi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Telefonda ''Otomobil kazandınız'' denilince dolandırıcı sandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN