TIR sünnet arabası oldu

Denizli’nin Honaz ilçesinde nakliye işi yapan Engin Acar, çocuklarının sünnetinde sünnet arabası olarak TIR’ı seçti. TIR’ın sünnet arabası olduğu sünnette, baba Engin Acar’ın diğer arkadaşları da TIR’larla konvoy yaptılar.

Denizli'nin Honaz ilçesinde yaşayan Engin-Zehra Acar çifti, ikiz çocukları Rafet-Buğra için Hisar Mahallesi'nde evlerinde sünnet töreni yaptı. 2 bin 500 kişinin katıldığı sünnet töreninde Denizli Din Görevlileri Derneği Başkanı Ali Sürücüoğlu ilahiler okuyup dua etti. Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu'nun da katıldığı sünnet töreninin sonunda Engin Acar, TIR şoförü arkadaşlarının da desteğiyle ilginç bir konvoy düzenledi. Sahibi olduğu TIR'ı sünnet arabaları gibi süsleyen ve önüne Türk Bayrağı asan baba Engin Acar, daha sonra 8 yaşındaki ikizlerini TIR'lara bindirdi.Sünnet olan Rafet ve Buğra Acar, TIR'a binmenin mutluluğunu yaşarken, Engin Acar'ın TIR şoförü diğer arkadaşları da konvoya katıldı. Yaklaşık 10 TIR'ın katıldığı sünnet konvoyunu yolda gören vatandaşlar büyük şaşkınlık yaşarken, sünnet çocuklarının ise mutlu olduğu gözlendi.
Yıllardır nakliye sektöründe çalıştığını belirten baba Engin Acar, ''Aileden gelen iş olarak yıllardır nakliye işi yapıyoruz. Sünnet merasiminin ardından böyle güzel bir şey yapalım dedik. Sağ olsun TIR şoförü arkadaşlar da bize büyük destek oldular. Hepsine çok teşekkür ederim. Yaklaşık 10 TIR katıldı. Diğer sünnet törenlerine göre değişik bir şey yapalım istedik. Amacımıza da ulaştık. Çocuklarımızın sünnet arabaları TIR oldu''dedi.Sünnet çocukları Rafet ve Buğra Acar da çok heyecanlı olduklarını ve sünnete katılan herkese teşekkür ettiklerini söylediler.
TIR'lardan oluşan sünnet konvoyu aile üyelerinin ve TIR şoförlerinin hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
TIR sünnet arabası oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN