Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tırnakçılık yöntemiyle dolandırıcılık kamerada

Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir süre önce parasını hırsızlara kaptıran kadın işyeri sahibi, bir kez daha hırsızların hedefi oldu. Tırnakçılık yöntemiyle dolandırcılık işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı.

Mahmut Esatbey Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kuruyemişçi dükkanına giren bir kadın, işyeri sahibi A.T.'den sigara istedi. Bu sırada dolandırıcı kadın 200 lirayı işyeri sahibine verdi. İşyeri sahibinden para üstünü alan kadın, sigara almaktan vazgeçerek parasını geri istedi. Aldığı para üstünün arasından 100 lirayı el çabukluğu ile cüzdanın altına koyan dolandırıcı, işyeri sahibine paraları geri verdi. Bir anlık dalgınlığa kapılan işyeri sahibi, dolandırıcının elinden aldığı parayı kontrol etmeden, dolandırıcıya 200 lirasını geri verdi. Dolandırıcı, parayı da alıp işyeri önünde bekleyen küçük kızıyla birlikte yürüyerek kayıplara karıştı.
GÜVENLİK KAMERASINA BAKINCA ORTAYA ÇIKTI
Kadının elinden aldığı paraları kontrol eden işyeri sahibi, 100 liranın eksik olduğunu fark edince, işyerinin güvenlik kamera görüntülerini inceledi. Kamera görüntülerini inceleyen işyeri sahibi, eksik olan 100 liranın kısa süre önce gelen çekik gözlü kadın tarafından alındığını tespit ederek emniyet ekiplerine haber verdi. Gelen emniyet ekipleri güvenlik kamera görüntülerini alarak, tırnakçılık yapan kadını bulmak için çalışma başlattı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Tırnakçılık yöntemiyle dolandırıcılık kamerada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN