Tiyatro sahnesinde sürpriz evlenme teklifi

Maltepe Belediyesi’nin çalışanlarının canlandırdığı ‘Yer altındakiler’ tiyatro oyununda sürpriz bir şekilde sahneye çıkan Ceyhun Emrah Hayman, kız arkadaşı Zeynep Kandemir’e evlenme teklif etti. Genç kızın 'evet' cevabı salondakiler tarafından ayakta alkışlandı. Maltepe Belediyesi çalışanlarından oluşan ‘Tiyatro Maltepe’ ekibi tarafından 11’inci kez sahnelenen Aziz Nesin ve Anton Pavloviç Çehov’un eserlerinin derlemesi ‘Yer Altındakiler’ isimli tiyatro oyunu renkli görüntülere sahne oldu. Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen oyunda sahneye çıkan 30 yaşındaki Ceyhun Emrah Hayman geceye damgasını vurdu. Tiyatronun ilk perdesinin bitmesine saniyeler kala sahneye çıkan Ceyhun Emrah Hayman, 25 yaşındaki kız arkadaşı Zeynep Kandemir’e evlenme teklif etti.

"EVET" CEVABI AYAKTA ALKIŞLANDI
Tiyatro sahnesinde kız arkadaşına yapacağı evlilik teklifi öncesi duygularını anlatan Ceyhun Emrah Hayman, "Kız arkadaşımla bir süredir beraberiz, ona tiyatroda seyircilerin huzurunda sürpriz yaparak evlenme teklif etmek istiyorum. Kısa bir zaman sonra cevabı öğreneceği çok heyecanlıyım" dedi.
Alkışlar eşliğinde "Zeynep'im benimle evlenir misin" pankartının da açıldığı tiyatro sahnesinden kız arkadaşına seslenen Hayman, "Birçok anı biriktirdik, birlikte tökezledik, birlikte kalktık. Bu hayatta her şeyi benimle paylaşmaya var mısın?" diyerek kız arkadaşını sahneye davet etti. Hiç beklemediği bir şekilde gelen evlilik teklifi alan genç kız, şaşkınlığını gizleyemedi. Sahneye çıkan kız arkadaşının dizleri önüne çöken Hayman aldığı yüzüğü kız arkadaşına uzattı. Sürpriz evlenme teklifi sonrası Zeynep Kandemir'in erkek arkadaşı Emrah Hayman'a, "evet" cevabını vermesi salondakiler tarafından ayakta alkışlandı. Sürpriz anlara sahne olan evlenme teklifi sonrası çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, tiyatro oyunu da izleyenlerden tam not aldı.
GENÇ KIZ, SÜRPRİZ TEKLİF KARŞISINDA GÖZYAŞLARINI TUTAMADI
Kız arkadaşına tiyatro sahnesinde evlilik teklifinde bulunan Emrah Hayman, "Kabul etti çok mutluyum. Onu ağlarken görmek güzel değil ama onun teklifi mi kabul etmesi çok güzel. Tiyatronun yönetmeni Kubilay Bey, annemin üzerinden bu fikirden bana bahsetti. Daha sonra bu teklifi yapma gereksinimi hissettim, sonucu güzel oldu" dedi.
Erkek arkadaşından aldığı evlilik teklifi sonrası, "Heyecandan konuşamıyorum" diyen Zeynep Kandemir, "Hiç beklemiyordum, şu an şoktayım. Şuan ben konuşacak halde değilim. Ben arkadaşlarımın yanına gitmek istiyorum" diye konuştu.
Tiyatroda perdelerin kapanmasının ardından tezahüratlar eşliğinde arkadaşlarının yanına giden Zeynep Kandemir gözyaşlarını tutamadı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Tiyatro sahnesinde sürpriz evlenme teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN