Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tiyatroyu gerçek sanan yaşlı teyze bastonla saldırdı

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde sahnelenen 'Obez Çocuk' tiyatro oyununu torunları ile birlikte izleyen yaşlı teyzenin, sahnedeki oyunculara bastonla müdahale etmeye çalışması, salondakileri kahkahaya boğdu.

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında, çocuklar için birbirinden güzel oyunlar Kayseri'ye geliyor. Çocuklar bir hafta içinde dört ayrı oyunu izleme fırsatı buldu. 11 Aralık Cuma günü "Kelebek Avcısı" adlı çocuk oyununun sahnelendiği Şehir Tiyatrosu'nda 12 Aralık Cumartesi günü ise "Obez Çocuk" adlı oyun sahneye konuldu. İki seans halinde sahnelenen oyuna çocuklar ve aileleri büyük ilgi gösterdi.

OBEZ ÇOCUĞA BEKLENMEDİK MÜDAHALE
"Obez Çocuk" adlı oyunun Şehir Tiyatrosu'nda sahnelenmesi sırasında ilginç bir olay yaşandı. Her şeyi yemek isteyen obez çocuğun, rol arkadaşı tavukla birbirlerini kovaladıkları sırada beklenmedik bir müdahale geldi. Oyunu torunları ile birlikte izleyen yaşlı bir teyze, oyuncuların rolünden çok etkilenerek yerinden kalktı ve bastonu ile 'Obez Çocuk'a vurmaya kalktı. Yakınları tarafından yerine oturtulan yaşlı teyzenin bu davranışı alkış ve kahkahalarla karşılandı.
13 Aralık Pazar günü ise Kadir Has Kültür Sanat Merkezi'nde "Uykum Geri Gel" adlı oyun sahnelendi. İki seans halinde sahnelenen oyunu çocuklar ilgiyle izledi. Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri bu hafta da çocuk oyunu ile başladı. "Çarpım Tablosu" adlı çocuk oyunu Şehir Tiyatrosu'nda sahnelendi. Öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere iki seans halinde sahnelenen oyun çocukların ilgisiyle karşılaştı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Tiyatroyu gerçek sanan yaşlı teyze bastonla saldırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN