Uluslararası hırsızlık kamerada

Afyonkarahisar’da İranlı bir esnafa ait tütüncü dükkanında çeşitli malzemeler çalan Suriye uyruklu kadınların hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, kent merkezi Bankalar Caddesi üzerinden bulunan İran uyruklu Arsalan Amini isimli esnafa ait tütüncü dükkanında meydana geldi. Hırsızlık anının an be an güvenlik kameralarına yansıdığı olay şöyle gerçekleşti:
Alışveriş için yanlarındaki küçük kız çocuğu ile dükkana giren 2 Suriye uyruklu kadının bir süre tezgahtar ile konuştuğu daha sonra nargile tütünlerinin bulunduğu rafa yöneldikleri gözleniyor. Burada kadınlardan birisi önce tezgahtarı ve çevreyi kolaçan ederken, diğer ise hemen raflara elini atıp kutu içerisinde nargile tütünlerini hemen elindeki poşete ve çantasına attığı gözleniyor. Ardından kadınların tekrar tezgahtarın yanına giderek bir şeyler sorduktan sonra bu defa nargileleri göstererek bir şey sordukları gözleniyor. Nargile standının önüne gelen tezgahtar nargilelerle ilgili bir şeyler söylerken bu defa içeri bir başka müşteri giriyor. Tezgahtar o müşteri ile ilgilenmeye başlarken, Suriyeli kadınlar tekrar işe koyuluyor ve raftan tütün kutularını çalmaya devam ediyorlar. Sonrasında ise 25 TL'ye nargile alan kadınların dükkandan çıkmadan önce güvenlik kamerasının görmediği kısımda bazı malzemeleri daha çalarak gidiyorlar. Soyulduklarını raflardaki tütün kutularının yerinin boş olması ile anlayan tezgahtar durumu bildirdiği patronu Arsalan Amini'nin ise şikayetçi olmadığı belirtildi. Öte yandan, dükkandan yaklaşık 300 TL'lik malzeme çalındığı kaydedildi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Uluslararası hırsızlık kamerada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN