Üzerine zift dökülen işçi ağır yaralandı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde TOKİ bölgesinde asfalt çalışması yapan işçinin başına inanılmaz bir kaza geldi. Sıcak ziftin başından aşağı dökülmesi sonucu işçi ağır yaralandı.

TOKİ yakınlarında asfalt çalışması yapan özel firma adına çalışan 33 yaşındaki Uğur Çiçek, makinenin üzerindeki zift kazanının çeşmesini açmak istedi. Bir anda patlayan çeşmeyle birlikte kazanın içindeki sıcak zift işçinin başından aşağıya döküldü. Ağır yaralanan işçi, özel araçla İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisine getirilerek tedavi altına alındı.
TEHLİKELİ YANIKLAR OLUŞTU
Acil Serviste Doktor ve sağlık ekiplerince müdahale odasına alınan işçinin kafasından başlayarak vücuduna yapışan zift temizlenmeye çalışıldı. Yarım saatlik operasyon sonucunda kafasında ve kollarındaki ziftin bir kısmı temizlenen işçinin Yanık Ünitesi bulunan bir hastaneye sevkine karar verildi.
ŞEVKET YILMAZ'A SEVK EDİLDİ
Temizleme işleminin ardından zift dökülen yerleri bandajlanan ve vücudunun yüzde 30'luk bölümünde yanık oluşan ağır yaralı işçi, 112 Acil Servis Ambulansı ile doktor kontrolünde Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Yanık Ünitesine sevk edildi. İşçinin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Üzerine zift dökülen işçi ağır yaralandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN