Yaşlı adamı öldüren anne ve kızı döviz bürosuna böyle girmiş

Adana'da kızıyla birlikte olmak isteyen yaşlı adamı tarım ilacı vererek ve bıçaklayarak öldürdükten sonra adamın evindeki 8 bin 500 Euro'yu çaldığı iddiasıyla tutuklanan kadının kızıyla birlikte dövizleri bozdurduğu anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Olay, Sarıçam ilçesinde 12 Ekim 2015 günü meydana geldi. Almanya'dan emekli olan ve yalnız yaşayan Osman Efe'nin (70) yakınları en son 11 Ekim 2015 günü görülen Efe'ye bir türlü ulaşamadı. Efe'nin evine gelen yakınları zili çaldı ama açan olmadı. Yakınları yaşlı adamın hayatından endişe edip polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, kapıyı çilingir marifetiyle açıp eve girdi. Evin odalarının dağınık olduğu görüldü, ancak Osman Efe'ye ulaşılamadı. Banyoya bakmak istendiğinde ise banyonun kapısınında kilitli olduğu görüldü. Çilingir banyonun kapısını açtığında kanlar içindeki yaşlı adamın cesediyle karşılaşıldı. Polis olay yerinde yaptığı incelmede evde kanlı kadın terliği buldu. Yapılan incelemede terliğin eve temizliğe gelen S.C.'ye (39) ait olduğu belirlenerek aynı gece evinde gözaltına alındı. Kadın emniyete getirilerek sorguya alındı. Sorgusunda yaşlı adam ile bir süredir para karşılığı birlikte olduğunu ancak son günlerde 15 yaşındaki kızıyla birlikte olmak istediği için plan yapıp eve gelerek cinsel ilişkiye girdikleri sırada iki kez boynundan şırınga ile tarım ilacı vererek daha sonrada bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf eden S.C. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

CİNAYETTEN HEMEN SONRA ÇALDIĞI DÖVİZİ KIZIYLA BİRLİKTE BOZDURDU"
Polis, kadının cinayeti işledikten sonra evdeki Osman Efe'nin 8 bin 500 Euro parasını da çaldığını belirlemişti. S.C. çaldığı dövizi cinayeti işledikten hemen sonra yanına kızını alarak bir döviz bürosuna gittiğini ve Euro'yu bozdurduğunu söyledi. Döviz bürosunun güvenlik kamerası incelendiğinde kadının cinayeti işledikten hemen sonra döviz bürosuna gelip kızıyla birlikte parayı bozdurduğu görülüyor.
Görüntülerde, genç kadın dövizi verdikten sonra sürekli arkasına ve sağına soluna bakıyor kızı ise kapının girişinde dışarıyı kontrol ediyor. Döviz bürosu görevlisi genç kadına bozduğu dövizin karşılığı olan Türk parasını verdi. Kadın parayı önce tek tek saydı ve sonra tekrar döviz bürosu görevlisine verdi. Görevli de parayı tamamladıktan sonra geri katil zanlısı kadına verdi. Kadın bir deste parayı alınca önce ne yapacağını şaşırdı çantaya koymak istedi kızı müdahale ederek çantayı tezgahın üzerinden aşağı indirdi. Sonra parayı çantaya koyan anne kız döviz bürosundan ayrıldı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşlı adamı öldüren anne ve kızı döviz bürosuna böyle girmiş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN