Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeniden görmek için 600 bin TL'ye ihtiyacı var

Zonguldak'ta yaşayan Adem Özer'in çocuklarını görebilmek için ameliyat olması gerekiyor. Özer, gözlerinin açılması için yetkililerden yardım istedi.

Zonguldak'ın Çaycuma İlçesine Bağlı Koramanlar köyünde yaşayan Adem Özer 7 yaşında halk dilinde tavuk karası denilen hastalığa yakalandı. O dönemlerde gözleri azda olsa gören Özer, 15 yaşında geldiğinde ise dünyası tamamen karardı. Birçok hastaneye giden Özer, çareyi İstanbul'da özel bir hastanede buldu. Hastane ise Özer'den ameliyat için 600 bin lira istedi. Işığa bu kadar yaklaşmışken yeniden hayatı kararan Özer, bu parayı bulmak için yetkililerden ve hayırseverlerden yardım istiyor.
Adem Özer yaptığı açıklamada; "Ben 7 yaşından halk dilinde tavuk karası denilen hastalığa yakalandım ve 15 yaşımda gözlerim tamamen görme kaybını kaybetti. Birçok hastaneye gittim, tedavimin olmadığını söylediler. İstanbul'da özel bir hastanede bana umut erdi. Ameliyat için 600 bin lira para istediler. Maddi durumum olmadığı için ameliyatımı olamıyorum. 2 tane çocuğum var. Ben çocuklarımı görmek istiyorum.Sayın Cumhurbaşkanımıza ve yetkili ağabeylerimize sesleniyorum, ben çocuklarımı görmek istiyorum" dedi.
Özer'in eşi Arzu Özer ise yaptığı açıklamada; "Eşimin gözlerinin açılmasını istiyorum, her yere ben götürüyorum, kendisi gidemiyor, çocuklarını göremiyor, yetkililerden yardımlarını bekliyorum. Eşimin ameliyat olması gerekiyor 600 bin lira civarında para istendi. Benim tek isteği eşimin gözlerinin açılması ve çocuklarını görmesi" şeklinde konuştu.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
;
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeniden görmek için 600 bin TL'ye ihtiyacı var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN