Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yönetmen Özberk "Evimi basan cinleri kameraya aldım"

'İfrit'in Diyeti Cinnia' filminin yönetmeni Özberk, filmi çektikten sonra evini cinlerin bastığını belirterek "Elimde kamera görüntüleri var. Doktorumun adeta kanı dondu" dedi.

Bir film çektiler hayatları film oldu... İfrit'in Diyeti Cinnia filmini çeken ekip dehşeti yaşadı. Geçen hafta filmin vizyona girişi yaşananlar sebebiyle ertelenmişti. Bu hafta film vizyona girerken cinlerin olduğu yönetmen Özberk neler yaşadığını ilk kez anlattı.

"EVİMDEN TAŞINMAK ZORUNDA KALDIM"

Özgür Özberk internethaber.com sitesine yaptığı açıklamada İfrit'in Diyeti filminin ardından paranormal olaylar yaşadığını doğruladı. Peki neler yaşamıştı? Bu konuda ilk kez konuşan Özgür Özberk, "Evimde görüklerimden dolayı taşınmak zorunda kaldım" dedi.

İLK KEZ CİNLERİN LİSANI KALİ DİLİNİ KULLANDILAR

İfrit'in Diyeti Cinnia filmindeki ayin sahnesinde cinlerin lisanı olan Kali dilikullanıldı. İlk kez böyle bir çekim yapılırken yönetmen yaşadığı dehşeti bu dili kullanmış olmasına bağlıyor.

Kali dilini kullanma konusunda Mührü Vekil'e ısrarcı olduğunu anlatan Özgür Özberk, "Filmimizin senaryosunu yazdığımızda gerek mührü vekil'in cinlerle konuştuğu bölümde, gerekse ayin sahnesindeki ritüellerin daha gerçekçi olması için kali dili'ni kullanmakta ısrarcı oldum. Hocamız gerekli uyarıları yaptı ancak ben yine de sahneleri çektim" dedi.

GARİP SESLER VE GÖRÜNTÜLER BAŞLADI

O sahnelerin çekimlerine kadar herşeyin yolunda gittiğini belirten Özgür Özberk "Ne olduysa ondan sonra oldu. Çekimlerden sonra evimde bile garip sesler anlam veremediğim görüntüler görmeye başladım. 5 ay sabredebildim. Sonunda evimi değiştirmek zorunda kaldım''i dedi.

EVİNİ BASAN CİNLERİ KAMERAYA ÇEKTİ

Yönetmen Özgür Özberk kendisine musallat olan cinleri kameraya çektiğini de söylüyor.
Görüntüleri psikolojik destek aldığı doktoruna da izlettiğini belirten yönetmen Özgür Özberk, "Bütün bu yaşananları mantık dışı bulan bulmayan herkese saygım sonsuz. Elimde kamera görüntüleri var. Mühr-ü vekil hocam ve bir psikolog doktor arkadaşımdan başkasına izlettirmedim. Hocam doğal olarak sakin karşıladı ama doktorumun adeta kanı dondu. Çok yakında bunları göstereceğim" dedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
ARKADAŞINA GÖNDER
Yönetmen Özgür Özberk "Evimi basan cinleri kameraya aldım"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına " ; " koyunuz
BİZE ULAŞIN